en
en
Kontakt

Katalog Konferencje w Polsce 2006

Katalog Konferencje w Polsce 2006

Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” objęły patronatem ósme wydanie Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych KONFERENCJE W POLSCE na rok 2006. Katalog drukowany wzbogacony jest o płytę CD, mapę Polski z lokalizacją obiektów oraz wersję internetową z wyszukiwarką na stronie www.meetingspoland.pl .

Nowością wyszukiwarki jest formularz zapytania o dostępność sal pozwalający klientowi kontaktować się naraz nawet z kilkuset obiektami. Po określeniu pożądanych kryteriów, w tym np. wielkość sali, wyposażenie techniczne, dostępność basenu itp., zainteresowany zleceniodawca wysyła zapytanie ofertowe, które natychmiast dociera na wszystkie wskazane adresy. W bazie danych zamieszczonych jest prawie 200 obiektów.

Katalog KONFERENCJE W POLSCE ukazuje się nieprzerwanie od 1998 roku, a swoją szczegółową prezentację zamieściło do tej pory ponad 450 obiektów konferencyjnych a także kilkudziesięciu profesjonalnych organizatorów konferencji. Trójjęzyczne polsko-angielsko-niemiecki wydawnictwo bezpośrednio dociera do około 20.000 odbiorców – zleceniodawców i planistów konferencji w Polsce i krajach generujących przyjazdy do nas.

Katalog dostępny jest bezpośrednio w biurze Meetings Management ul. Omulewska 24 lok.6; 04-128 Warszawa tel. (+48 22) 810 86 89, 810 97 72 wew. 268; fax 810 89 08.

Istnieje możliwość zgłoszenia się lub zamówienia Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych KONFERENCJE W POLSCE i form towarzyszących poprzez e-mail: katalog@meetingspoland.pl lub formularz zamieszczony na www.meetingspoland.pl

Katalog Konferencji
Do góry