en
en

Workshop "Turystyka zdrowotna/sanatoryjna"

W ramach współpracy Grupy Wyszehradzkiej (V-4), 18 listopada w Moskwie odbędzie się konferencja i workshop "Turystyka zdrowotna/sanatoryjna".

W ramach współpracy  Grupy Wyszehradzkiej (V-4), 18 listopada 2009 roku w Moskwie odbędzie się konferencja na temat "Turystyka zdrowotna/sanatoryjna".

Celem konferencji jest przedstawienie przez grupę V-4  (Polska, Węgry, Czechy, Słowacja) aktualnej sytuacji w turystyce zdrowotnej/uzdrowiskowej/spa/wellness.

Konferencja odbędzie się w hotelu Holiday Inn Lesnaya w Moskwie. W ramach workshopu będą mogli Państwo zapoznać się z ofertami czterech krajów. Udział w workshopie jest bezpłatny, dodatkowe koszty pokrywane przez zainteresowanych to: wiza, zakwaterowanie i transport.

Na workshopie mogą Państwo zaprezentować rożne produkty uzdrowiskowo-lecznicze: kosmetyki, woda itd.

Hotel Holiday Inn Lesnaya (gdzie odbywać się będzie Konferencja) oferuje zniżki dla uczestników workshopu. Koszt zakwaterowania: 6490 rubli w jednoosobowym pokoju ze śniadaniem – kurs Euro w dniu13.07 -45 rubli.

Odnośnie rezerwacji hotelu, prosimy kontaktować się z: Marina Knutova senior event manager

Tel.: +7-495-7836500

Fax: +7-495-225-8265

E-mail: mknutova@hi-moscow-lesnaya.ru

 

Termin zgloszenia: 30 wrzesien 2009

 

Jeżeli Państwo zdecydujecie się na inne tańsze zakwaterowanie prosimy o kontakt z nami, dołożymy starań, ażeby znaleźć odpowiedni hotel.

W razie pytań prosimy o kontakt z Polska Organizacja Turystyczna w Moskwie

Danuta Nowak

Tel.: +7 (495) 5106210

Fax: +7 (495) 5106211

E/mail: danuta.nowak@pot.gov.pl


Organizatorzy zaprosili  z każdego kraju po dwóch specjalistów - wykładowców.

Słuchacze konferencji – przedstawiciele biur podroży, specjaliści z branży, lekarze. Spodziewamy się około 200 gości.


Węgry:

- doktor Adam Rusinko (Kierownik Węgierskiego Marketingowego Zrzeszenia w turystyce zdrowotnej): «Charakterystyka turystyki uzdrowiskowej na Węgrzech».

- doktor Marta Modioroshi (Dyrektor działu medycznego Danabius Health Spa Resort Margitsziget)- «Wellness – nowy kierunek w turystyce zdrowotnej»

 

Polska:

-mgr inz. Jan Kubas (Dyrektor Podziemnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Leczniczego w Kopalni Soli «Wieliczka»: «Po zdrowie do Kopalni Soli Wieliczka».

-mgr Ewelina Tomczyk – Specjalista d/s promocji i marketingu Arka Medical Spa w Kołobrzegu: » Po zdrowie nad Morze Bałtyckie»

 

Czechy:

-doktor Maria Rebionkova (Wicedyrektor  SLL): Co oferują Czeskie kurorty?

-Inżynier Martin Plahi (Wicedyrektor  SLL Pierwszy Zastępca Ministra Rozwoju Regionalnego: «Promocja i marketing»

 

Słowacja:

- Jana Sokolova (Lekarz Naczelny Uzdrowiska Pieszczany: «Rożne sposoby leczenia reumatyzmu w uzdrowisku Pieszczany»

- Daniel Kulla (Dyrektor d/s Marketingu Uzdrowisk: Pieszczany i Smrdaki: «Choroby skórne i leczenie chorób skórnych w słowackich uzdrowiskach»

 
 


Do góry