en
en

Sukces Polaka

Jakub Dzięgielewski – pracownik Gdańsk Convention Bureau wygrał międzynarodowy konkurs ICCA. Nagrodą w Konkursie jest bezpłatny udział w Forum dla Młodych Profesjonalistów.

 Jakub Dzięgielewski – pracownik Gdańsk Convention Bureau wygrał międzynarodowy konkurs ICCA

      W tym roku pracownik Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau weźmie bezpłatnie udział w Forum dla Młodych Profesjonalistów, które jest organizowane przez Międzynarodową Organizację ICCA oraz targi turystyki biznesowej EIBTM w Barcelonie. W konkursie mogli brać udział wszyscy pracownicy organizacji będących członkami ICCA (ponad 800 firm z 80 krajów), którzy nie ukończyli 30 roku życia i napisali esej na jeden z zaproponowanych tematów. Temat wybrany przez Pana Kubę brzmiał:  „Największym wyzwaniem stojącym przed rynkiem międzynarodowych spotkań jest…”

Zwycięstwo nie było łatwe ponieważ tylko 20 osób z całego świata zostało wybranych!

Forum dla Młodych Profesjonalistów odbędzie się w dniach 29.11-2.12.2008 w Barcelonie a  jego uczestnicy m.in. zapoznają się z:

·        nowym spojrzeniem na przemysł spotkań

·        globalnym przemysłem spotkań i jego potencjałem

·        możliwościami rozszerzenia umiejętności zawodowych

·        nawiążą znajomości z kolegami z branży z całego świata

·        doświadczeniem w pracy w wielokulturowym zespole

·        poznają organizację ICCA i korzyści z członkostwa

Forum dla młodych Profesjonalistów jest w całości finansowane z funduszy zebranych podczas międzynarodowej aukcji - ICCA Silent Auction, na którą Gdańsk Convention Bureau wystawiło pobyty w trzech renomowanych hoteli w regionie: w Dworze Oliwskim, w Holiday Inn Gdańsk i w Pałacu w Leźnie oraz bursztynowy naszyjnik przekazany przez prezydenta Gdańska.

Udział w Forum dla Młodych Profesjonalistów pracownika Gdańsk Convention Bureau jest promocją nie tylko dla Gdańska i regionu, ale dla całej Polski.

Gdańska Organizacja Turystyczna i Gdańsk Convention Bureau jest członkiem Międzynarodowej Organizacji  Kongresów i Konferencji ICCA od sierpnia ubiegłego roku. W Polsce do stowarzyszenia ICCA należy (poza GOT) 10 podmiotów.

ICCA jest stowarzyszeniem istniejącym od 1963 roku, założonym przez biura podróży w celu lepszej wzajemnej współpracy w obliczu szybkiego rozwoju rynku międzynarodowych konferencji. Aktualnie ICCA jako jedna z najważniejszych organizacji z tej branży zrzesza 800 podmiotów, firm oraz organizacji działających w turystyce biznesowej z 80 krajów. Siedziba główna ICCA znajduje się w Amsterdamie w Holandii.

 

 

 

 

 

 


 

 


Do góry