en
en

Stowarzyszenie Hotele Historyczne w Polsce wśród najlepszych

Międzynarodowi eksperci wysoko oceniają polskie hotele w obiektach zabytkowych. Walne zgromadzenie Historic Hotels of Europe obradujące w Anholt w Niemczech zdecydowało o przyjęciu do tego prestiżowego grona Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce.

Aktualności Turystyczne


Międzynarodowi eksperci wysoko oceniają polskie hotele w obiektach zabytkowych


Walne zgromadzenie Historic Hotels of Europe obradujące w Anholt w Niemczech zdecydowało o przyjęciu do tego prestiżowego grona Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce.


W strukturze stowarzyszeniowej jest około 750 hoteli w zamkach, pałacach, zabytkowych kamieniczkach w Europie i kilkadziesiąt w USA zrzeszonych w Historic Hotels of America. Decyzja o przyjęciu Polski jako 18. kraju europejskiego zapadła po prezentacji dokonanej w Anholt przez prezesa HHP, cenionego krakowskiego hotelarza Jerzego Donimirskiego („Hotel Gródek”, „Pałac Pugetów”, „Hotel Maltański”, „Dwór Kościuszko”, „Zamek w Korzkwi”) i sekretarza Zarządu Krzysztofa Kaniewskiego. Przyjęcie polskiego stowarzyszenia do Historic Hotels of Europe jest wyrazem dużego uznania międzynarodowego gremium dla klasy prezentowanych obiektów i wysokiego poziomu oferowanych usług.


Więcej:

http://aktualnosciturystyczne.pl/wydarzenia/w-prestizowym-gronie?page_number=1


Do góry