en
en

Spotkanie Convention Bureau of Poland

29 stycznia br. w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się spotkanie Convention Bureau of Poland z 7 miejskimi Convention Bureau reprezentującymi: Warszawę, Karków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Toruń.

W dniu 29 stycznia br. w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się spotkanie Convention Bureau of Poland z 7 Convention Bureau, reprezentującymi: Warszawę, Karków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Toruń. 

Na spotkaniu podjęto tematy związane ze wspólnymi działaniami na rzecz turystyki biznesowej w Polsce, min.: Program Ambasadorów Kongresów Polskich, program certyfikowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów, site inspection oraz reklamy w mediach zagranicznych.


Na spotkaniu zostały przedstawione również wyniki badania pilotażowego rynku turystyki biznesowej w Województwie Wielkopolskim.


Ostatnia część spotkania poświecona była konieczności przeprowadzenia przez Convention Bureau of Poland  dokładnej analizy rynku przemysłu spotkań w Polsce w 2009 roku. Do tego celu posłużą ankiety statystyczne przygotowane przez rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów CBP oraz przez miejskie Convention Bureau.


Kolejne spotkania miejskich Convention Bureau oraz Convention Bureau of Poland odbędą się na przestrzeni roku w Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

 


Do góry