en
en

Rowerem przez Roztocze

270x136_Rajd_Green_Velo_Lubelskie_LROT_2016.jpg

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapraszają na RAJD ROWEROWY GREEN VELO, który odbędzie się 8 października 2016 r. Trasa rajdu ma długość 68 km i prowadzi przez malownicze tereny Roztocza, od Zwierzyńca, przez Szczebrzeszyn i Nielisz do Zamościa. Poza niezapomnianymi wrażeniami wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz poczęstunek. Ponadto odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – główna nagroda to rower! Wydarzenie ma na celu promocję Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo oraz walorów turystycznych województwa lubelskiego.

Rajd Green Velo Lubelskie LROT 2016Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapraszają na RAJD ROWEROWY GREEN VELO, który odbędzie się 8 października 2016 r. Trasa rajdu ma długość 68 km i prowadzi przez malownicze tereny Roztocza, od Zwierzyńca, przez Szczebrzeszyn i Nielisz do Zamościa. Poza niezapomnianymi wrażeniami wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz poczęstunek. Ponadto odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – główna nagroda to rower! Wydarzenie ma na celu promocję Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo oraz walorów turystycznych województwa lubelskiego.

Start: plac przy kościele pw. św. Jana Nepomucena w Zwierzyńcu, 8 października 2016, godz. 9.30

Zapisy: dokumenty należy dostarczyć do biura LROT (ul. Jezuicka 1/3, Lublin) lub za pośrednictwem poczty e-mail: info@lrot.pl

Więcej informacji pod adresem: info@lrot.pl lub numerem telefonu: 81 532 14 48. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Do góry