en
en

Promocja Pomorza w Berlinie

W tym roku status Regionu Partnerskiego na największej imprezie targowej na świecie - ITB w Berlinie uzyskało Pomorze ze szczególnym udziałem Gdyni.

W dniach 11-15 marca 2009r. w kompleksie wystawienniczym Messe w Berlinie, odbędzie się jedna z największych imprez targowych na świecie – ITB Berlin  Jak co roku Polska będzie promowała swoje atrakcje turystyczne w pawilonie nr 15.1. Na polskim stoisku narodowym będzie promować się 125 wystawców z całej Polski.

Status Regionu Partnerskiego Polskiego Stoiska uzyskało w tym roku Pomorze, ze szczególnym udziałem Gdyni. Stoisko Pomorza będzie miało rekordową powierzchnię - 110 m2 oraz liczbę wystawców - 12. Flagowym produktem prezentowanym przez Gdynię w zdecydowany sposób wyróżniający się na tle całego stoiska, będzie największy zlot żaglowców, który w dniach 3-4 lipca gościć będzie w Gdyni – The Tall Ship Races – Gdynia 2009. Promocja tej imprezy oraz całego regionu zostanie wzmocniona poprzez:

  • konferencję prasowa promująca cały region pomorski dla zagranicznych dziennikarzy
  • występy na scenie: pokazy masaży, zabiegów spa, koncerty szantowe, występ zespołu muzyki dawnej
  • konkursy, oraz poczęstunki na stoisku
  • umieszczenie dwustronnej reklamy (powierzchnia 200m2) promujący Gdynia Tall Ship’s Races, oraz Gdańsk na dworcu w Berlinie.   

Dzięki tym oraz innym działaniom podejmowanym wspólnie z wszystkimi podwystawcami regionalnego stoiska, Pomorskie ma szansę na mocniejsze skupienie na sobie uwagi potencjalnych turystów oraz touroperatorów.

 


Do góry