en
en

"Podstawy marketingu internetowego" szkoleniowy Światowy Dzień Turystyki na Podlasiu

270x136_PROTlogo-slide.jpg

Okazją do zorganizowania szkolenia dla przedstawicieli lokalnej branży turystycznej, ROT, LOT, samorządów terytorialnych, gestorów produktów turystycznych oraz  pracowników certyfikowanych punktów informacji turystycznej z województwa podlaskiego jest tegoroczny Światowy Dzień Turystyki. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku zapraszają do udziału w szkoleniu "Podstawy marketingu internetowego".

3506 1Okazją do zorganizowania szkolenia dla przedstawicieli lokalnej branży turystycznej, ROT, LOT, samorządów terytorialnych, gestorów produktów turystycznych oraz  pracowników certyfikowanych punktów informacji turystycznej z województwa podlaskiego jest tegoroczny Światowy Dzień Turystyki. Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku zapraszają do udziału w szkoleniu ‘Podstawy marketingu internetowego’.

Szkolenie przewidziane jest dla dwóch grup uczestników:

- 26-27 września 2016r. w Hotelu Podlasie w Białymstoku szkolenie skierowane jest do pracowników certyfikowanych punktów informacji turystycznej.

- 28 września 2016r. w Hotelu Podlasie w Białymstoku szkolenie skierowane jest do przedstawicieli lokalnej branży turystycznej, ROT, LOT, samorządów terytorialnych, gestorów produktów turystycznych z województwa podlaskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do dn. 19 września br.

Więcej szczegółów, karty zgłoszeniowe oraz program szkolenia znajduje się TUTAJ

 

 

 

 

Do góry