en
en

Obchody Dnia Europy w Moskwie za nami

17 maja 2008 roku w Moskwie w Parku Gorkiego już po raz trzeci świętowano Dzień Europy. Moskiewski POIT stanął na wysokości zadania i przygotował atrakcyjną akcję promocyjną naszego kraju. Moskwiczanie byli zachwyceni. Już 21 czerwca w podobnej imprezie będą mieli szansę uczestniczyć mieszkańcy Archangielska. W dniu 17 maja w Moskwie w Parku Gorkiego odbył się już po raz trzeci Dzień Europy.
W tym dniu ambasady wspólnie z Narodowymi Organizacjami Turystycznymi prezentują atrakcje turystyczne swoich krajów. Ambasada Polski wspólnie z Polskim Ośrodkiem Informacji Turystycznej w Moskwie również przygotowała atrakcyjne materiały o Polsce, które były rozdawane podczas imprezy mieszkańcom Moskwy.
Pogoda nam dopisała i do Parku Gorkiego przyszły tłumy moskwiczan. Stoisko polskie cieszyło się bardzo dużą popularnością i przez cały dzień trwania imprezy było dosłownie oblegane przez Rosjan pragnących otrzymać materiały reklamowe o Polsce. Obecny podczas imprezy Ambasador Polski p. Jerzy Bar był bardzo zadowolony z jej przebiegu i podziękował nam za pracę włożoną w jak najlepsze przygotowanie polskiego stoiska.
Dzień Europy w Moskwie odniósł tak duży sukces, że na 21 czerwca zaplanowano taką samą imprezę w Archangielsku a na wrzesień w St. Peteresburgu. Oczywiście w przygotowania do obydwu imprez aktywnie włączył się POIT Moskwa.
Do góry