en
en

Międzynarodowa Konferencja Biznesu Piłkarskiego

Podczas Międzynarodowej Konferencji Biznesu Piłkarskiego – II Football Business Conference, która odbędzie się 2 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie, spotkają się eksperci biznesu piłkarskiego z Polski i zagranicy.

pil

Polska Organizacja Turystyczna jest Patronem Honorowym II Football Business Conference.

Podczas Międzynarodowej Konferencji Biznesu Piłkarskiego – II Football Business Conference, która odbędzie się 2 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie, spotkają się eksperci biznesu piłkarskiego z Polski i zagranicy.

 II Football Business Conference to wyjątkowe spotkanie świata piłki nożnej i biznesu w samym sercu Europy. Międzynarodowe forum stanowi przestrzeń rozmowy na temat biznesowego podejścia do futbolu. Organizatorzy wydarzenia zaprosili wielu znanych i cenionych specjalistów, którzy przedstawią swoje biznesowe doświadczenia związane z najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie – piłką nożną.


Wśród prelegentów konferencji znajdują się eksperci z Polski i zagranicy. Gościem specjalnym wydarzenia jest Edward Freedman, twórca marketingowego sukcesu Manchesteru United, a także kluczowy architekt rozwoju komercyjnego angielskiej Premier League – opowie on o najbardziej efektywnych praktykach merchandisingowych w angielskiej Premier League. Ponadto podczas Football Business Conference wystąpią przedstawiciele UEFA: Patrick Gasser, Senior Manager Football and Social Responsibility i Mark Schumacher, Transition and Project Manager. Swoją prelekcję przedstawią również Andrea Gaudenzi, Head of International Sport Marketing, bwin.com oraz Martin Pohl, Dyrektor ds. Hospitality w Hertha BSC i in.


Wszystkie duże wydarzenia, które są pretekstem do przyjazdu do Polski, a imprezy sportowe w szczególności, mają ogromny potencjał promocyjny, który w naszej pracy wykorzystujemy do rozwoju polskiej turystyki – mówi Rafał Szmytke Prezes POT. Dlatego cieszę się, że możemy wesprzeć Międzynarodową Konferencję Biznesu Piłkarskiego, przedsięwzięcie, które promuje jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie – piłkę nożną. Przed nami wielkie wyzwanie związane z organizacją Euro 2012, wydarzenia, na które czeka cała Polska. Dla nas najważniejsze będzie to, że tak duża liczba osób zobaczy nasz kraj. Naszym zadaniem będzie spowodowanie, że większość wróci do nas z rodziną, ze znajomymi. A im więcej turystów, tym dla nas lepiej.

          

Więcej informacji o konferencji dostępnych jest na stronie www.fbc.ag

 red

 

 


Do góry