en
en

„Lubelskie. Smakuj życie" - konkurs fotograficzny

270x136_fotokonkurs_plakat.jpg

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w piątej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie" - na najciekawsze zdjęcia z Regionu Lubelskiego. Na zdjęcia pokazujące piękno Regionu Lubelskiego, szczególnie atrakcyjne dla turysty odkrywającego jego smaki, zgodnie z podstawowym hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie", w trzech różnych aspektach: Lubelskie NATURALNIE, AKTYWNIE i KULTUROWO, organizatorzy czekają do do połowy listopada 2016 roku.

fotokonkurs plakatUrząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w piątej edycji  Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie" - na najciekawsze zdjęcia z Regionu Lubelskiego. Na zdjęcia pokazujące piękno Regionu Lubelskiego, szczególnie atrakcyjne dla turysty odkrywającego jego smaki, zgodnie z podstawowym hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie", w trzech różnych aspektach: Lubelskie NATURALNIE, AKTYWNIE i KULTUROWO, organizatorzy czekają do do połowy listopada 2016 roku.

Jest o co walczyć, bo nagrodami są: sprzęt fotograficzny o wartości 3000, 2000 i 1000 zł, przyznane zostaną również wyróżnienia, którymi będą zestawy materiałów i wydawnictw promocyjnych Regionu Lubelskiego. Prace oceni jury złożone z fotografików reprezentujących stowarzyszenia i związki twórcze regionu oraz ze specjalistów promocji urzędu marszałkowskiego.

Więcej informacji oraz regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie urzędu: TUTAJ

 Do góry