en
en

Krajobrazy Karkonoszy w Hadze

270x136_wystawa01.jpg

Na mieszkańców Hagi czeka nie lada gratka fotograficzna. 15 września na ogrodzeniu otaczającym Ambasadę RP w Hadze zaiwiśnie 11 wielkoformatowych plansz ze zdjęciami Karkonoszy. Dzięki dogodnej lokalizacji wystawę będzie mogło zobaczyć kilka tysięcy przechodniów. Wystawę przygotował Zagraniczny Ośrodek POT w Amsterdamie.

Na mieszkańców Hagi czeka nie lada gratka fotograficzna. 15 września na ogrodzeniu otaczającym Ambasadę RP w Hadze zaiwiśnie 11 wielkoformatowych plansz ze zdjęciami Karkonoszy. Dzięki dogodnej lokalizacji wystawę będzie mogło zobaczyć kilka tysięcy przechodniów. Wystawę przygotował Zagraniczny Ośrodek POT w Amsterdamie.

Autorem zdjęć jest Zbigniew Kulik, który Karkonosze fotografuje od najmłodszych lat i to o każdej porze roku: latem i jesienią, zimą i wiosną. Większość jego prac nie powstała z przypadku. Uważnie obserwuje krajobraz i przyrodę. Jak sam mówi - Wielokrotnie chodziłem w te same miejsca, by potem wykonać to jedno jedyne zdjęcie, które wydaje się być tym niepowtarzalnym, które dla oglądającego pozostaje w pamięci jako jedyne w swoim rodzaju.

     wystawa01      wystawa0

 

 

 

Do góry