en
en

Konkurs im. M. Orłowicza dla dziennikarzy

Do 10 lutego można przesyłać materiały prasowe, radiowe i telewizyjne promujące polską turystykę krajową na Ogólnopolski konkurs dla dziennikarzy im. Mieczysława Orłowicza.

Ogólnopolski konkurs im. M. Orłowicza dla dziennikarzy na najlepsze materiały prasowe, radiowe i telewizyjne promujące polską turystykę krajową

Wraz z początkiem 2009 roku Polska Organizacja Turystyczna (POT) ogłosiła rozpoczęcie VII edycji konkursu im. Mieczysława Orłowicza, na który zapraszają do udziału w konkursie wszystkich dziennikarzy, którzy w 2008 roku podjęli temat turystyki w Polsce na łamach prasy, radia i telewizji.

Organizatorem konkursu jest Polska Organizacja Turystyczna przy współudziale Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej. Celem Konkursu im. Mieczysława Orłowicza jest wyróżnienie najlepszych materiałów prasowych, audycji radiowych oraz programów telewizyjnych w interesujący sposób prezentujące regionalne i lokalne atrakcje i produkty turystyczne, stanowiące o atrakcyjności turystycznej Polski.

Intencją organizatorów jest zwiększenie zainteresowania mediów zwiększającym się potencjałem turystycznym Polski, który przekłada się na coraz bardziej nietypowe, intrygujące i profesjonalnie przygotowane oferty spędzania czasu wolnego zarówno dla polskich jak i zagranicznych turystów.

 

Opublikowane prace dziennikarskie można przesyłać do 10 lutego 2009 roku.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

 

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 10 lutego 2009 roku.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu jest dostępny na stronie

http://www.pot.gov.pl/Kategorie/dzialalnosc/konkursy/konkurs-im-or142owicza/potgov_second_category_view

 


Do góry