en
en

Konferencja Sport Marketing Promotion

Rafa_Szmytke222Wiele krajów wykorzystuje sport i sukcesy sportowów w promocji swojej turystyki. My też widzimy możliwość promocji  Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie wplatając wydarzenia sportowe w kampanie promocyjne a znani sportowcy są bardzo dobrymi ambasadorami swoich krajów za granicą - mówi Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Tursytycznej.

Rafa_SzmytkeWiele krajów wykorzystuje sport i sukcesy sportowów w promocji swojej turystyki. My też widzimy możliwość promocji  Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie wplatając wydarzenia sportowe w kampanie promocyjne a znani sportowcy są bardzo dobrymi ambasadorami swoich krajów za granicą - mówi Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Przedstawiciele POT wzięli udział w drugiej edycji  konferencji Sport Marketing Promotion, która odbyła się 28 i 29 stycznia 2010 roku w centrum konferencyjnym "Business Park" w Toruniu. Była to kolejna okazja do wymiany poglądów i doświadczeń z największymi specjalistami branży w Polsce. Podczas dwudniowej konferencji poruszono między innymi zagadnienia związane z promocją miast i regionów poprzez sport, public relations w sporcie i sponsoringiem sportowym.

 

 

Do góry