en
en

IMEX-MPI Future Leaders Forum Warsaw

FLF20.04.2010 w Warszawie, już po raz piąty, odbyła się studencka konferencja naukowa IMEX-MPI Future Leaders Forum Warsaw. Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji było: „Bądź jak Chopin – skomponuj swoją przyszłość.” Z inicjatywy Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie (WSE-I), pierwszej w Polsce uczelni wyższej kształcącej studentów z zakresu turystyki biznesowej, do Warszawy przyjechało 110 studentów z 10 ośrodków akademickich z: Katowic, Krakowa, Szczecina, Wrocławia i Warszawy. Prelegentami warszawskiego forum byli goście z całej Europy.

.

FLF20.04.2010 w Warszawie, już po raz piąty, odbyła się studencka konferencja naukowa IMEX-MPI Future Leaders Forum Warsaw. Hasłem przewodnim tegorocznej konferencji było: „Bądź jak Chopin – skomponuj swoją przyszłość.”

Konferencja odbyła się pod patronatem największych targów przemysłu spotkań IMEX oraz Meeting Profesionals International (MPI) – międzynarodowej organizacji zrzeszającej ponad 24 tysiące ekspertów zajmujących się spotkaniami na całym świecie i jej polskiego oddziału MPI Poland Club. Po raz kolejny lokalnego wsparcia udzieliło Warsaw Convention Bureau (Stołeczne Biuro Turystyki) oraz Convention Bureau of Poland Polskiej Organizacji Turystycznej.

Z inicjatywy Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie (WSE-I), pierwszej w Polsce uczelni wyższej kształcącej studentów z zakresu turystyki biznesowej, do Warszawy przyjechało 110 studentów z 10 ośrodków akademickich z: Katowic, Krakowa, Szczecina, Wrocławia i Warszawy. Prelegentami warszawskiego forum byli goście z całej Europy w tym: Tom Hulton IMEX, Maria Jacobsson MPI, Ruud Janssen TNOC, Jurriaen Sleijster MCI, Wojciech Liszka Radisson Blu Hotel Krakow, Elżbieta Czarnocka Polharma, Krzysztof Celuch CBP POT. Konferencję otworzyła Anna Witkowska, Zastępca Dyrektora Stołecznego Biura Turystyki.

Uczestnicy konferencji wzięli udział w konkursie IMEX University Challenge, w którym główną nagrodą był wyjazd na targi IMEX do Frankfurtu oraz możliwość dalszej rywalizacji o darmowy udział w konferencji World Education Congress w lipcu w Vancouver (Kanada). II nagrodą był staż w hotelu Radisson Blu w Krakowie.

Kolejna edycja Studenckiej Konferencji Naukowej IMEX-MPI Future Leaders Forum Warsaw już w marcu 2011 roku.

Do góry