en
en

Góral Skipass - pierwszy wspólny dla kilku stacji narciarskich skipass

270x136_skipass-1080x675.jpg

Stacje narciarskie Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów podpisały 2o września br.  porozumienie inaugurujące projekt Góral Skipass. Dzięki niemu już od najbliższego sezonu będziemy mogli szusować na podhalańskich stokach korzystając z jednego biletu. Najpewniej skipass obejmie także Kasprowy Wierch. Lokalna Organizacja Turystyczna Made in Zakopane jest partnerem projektu.

skipass 1080x675Stacje narciarskie Harenda, Polana Szymoszkowa, Suche i Witów podpisały 2o września br.  porozumienie inaugurujące projekt Góral Skipass. Dzięki niemu już od najbliższego sezonu będziemy mogli szusować na podhalańskich stokach korzystając z jednego biletu. Najpewniej skipass obejmie także Kasprowy Wierch. Lokalna Organizacja Turystyczna Made in Zakopane jest partnerem projektu.

Jest to pierwszy w historii Zakopanego wspólny dla kilku stacji narciarskich skipass. Góral Skipass to więcej niż nowoczesny bilet umożliwiający skorzystania z podhalańskich wyciągów i kolei narciarskich. To przedsięwzięcie, które ma na celu udoskonalenie doświadczenia z pobytu na Podhalu. Na jego odbiorców czekają specjalne promocje, pakiety i aktualne informacje o wydarzeniach. Wszystko po to, aby goście spędzający pod Tatrami urlop mogli łatwo i przyjemnie zaplanować swój czas przed, w trakcie i po dniu spędzonym na stoku, wykorzystując w pełni wszystko co oferuje region.

Góral Skipass będzie można kupić online od listopada na stronie goralskipass.com, w biletomacie w centrum Zakopanego oraz przy stacjach. Docelowo skipass będzie dostępny także w hotelach i pensjonatach. Cennik wkrótce zostanie podany na stronie goralskipass.com

Do góry