en
en

Gdański Produkt Turystyczny

Rozpoczęła się II edycja Konkursu na Gdański Produkt Turystyczny. Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 lutego 2010r.

Niekonwencjonalny, nowatorski i atrakcyjny – taki właśnie powinien być zwycięski produkt turystyczny w II edycji Konkursu na Gdański Produkt Turystyczny.

Gdańsk to miasto nie tylko ciekawe, lecz przede wszystkim posiadające ogromny potencjał turystyczny. Wiele firm przygotowuje specjalne oferty związane z Gdańskiem. To właśnie do nich w szczególności skierowany jest Konkurs Gdańskiej Organizacji Turystycznej. GOT chce w ten sposób poszerzyć ofertę turystyki przyjazdowej do Gdańska i pobudzić do kreatywnego działania organizatorów turystyki z całej Polski. W roku ubiegłym Konkurs skierowany był do firm turystycznych z województwa pomorskiego – tym razem szanse są równe dla wszystkich. Cel jest jeden: wybór najlepszych. Wygrają dwa najciekawsze produkty turystyczne, które wyłoni Jury Konkursu.

 Honorowy patronat nad Konkursem objął Prezydent Gdańska, Pan Paweł Adamowicz.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 1 lutego 2010r.

Szczegółowy regulamin Konkursu znajduje się na www.gdansk4u.pl i www.gdansk.pl

Konkurs na Gdański Produkt Turystyczny organizuje Gdańska Organizacja Turystyczna od 2008r. W pierwszej edycji zwyciężyła firma Joytrip.pl z projektem gry miejskiej Władcy Bursztynu.


Do góry