en
en

Expo Mazury 2016 (2)

270x136_Bez_tytułu_cr__6.png

19-20 października w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się druga edycja wydarzenia Tourism and Events Expo 2016 (TEE). Targi odbywają się w formule B2B, opierają się na bezpośrednich spotkaniach wystawców z kontrahentami, są szansą na bezpośrednie spotkania biznesowe i nawiązanie współpracy między touroperatorami oraz agencjami eventowymi a hotelami, regionami, miastami.

Bez tytułu cr19-20 października w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się druga edycja wydarzenia Tourism and Events Expo 2016 (TEE). Targi odbywają się w formule B2B, opierają się na bezpośrednich spotkaniach wystawców z kontrahentami, są szansą na bezpośrednie spotkania biznesowe i nawiązanie współpracy między touroperatorami oraz agencjami eventowymi a hotelami, regionami, miastami.

Mocną stroną imprezy są Hosted Buyers – Profesjonalni Kupujący, potencjalni kontrahenci – którzy w tym roku przyjadą m. in. z Niemiec, Danii, Rumunii, Albanii, Rosji, Finlandii, Białorusi, Czarnogóry, Chorwacji, Uzbekistanu, Litwy, a także z polskich miast (m. in. Świnoujścia, Warszawy, Krakowa czy Gdańska). W tym roku wśród Hosted Buyers pojawią się również polskie firmy eventowe, szukające ciekawych miejsc do organizacji wydarzeń.

Oferta targów zostanie wzbogacona o ciekawe prelekcje i szkolenia, dotyczące m. in. odpowiedzialności cywilnej podmiotów świadczących usługi hotelarskie czy funduszy unijnych dla branży turystycznej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://tourismpoland.pl/

Źródło: http://wmrot.org/

Do góry