en
en

ESNEP z udziałem Polski

Uczestnicy konferencji ESNEPW dniach 9 – 12 kwietnia 2010 w Porto (Portugalia) już po raz ósmy odbyła się konferencja ESNEP (European Site Networking and Education Program) organizowana przez stowarzyszenie SITE (The Society of Incentive & Travel Executives), zrzeszające organizatorów, zleceniodawców spotkań i wydarzeń firmowych z całego świata, w tym przede wszystkim podróży motywacyjnych. W porto spotkało się 120 reprezentantów z 26 państw, wśród nich przedstawiciele Polski. Warto przypomnieć, że w 2007 roku konferencja ESNEP odbyła się w Warszawie.

 

Uczestnicy konferencji ESNEPW dniach 9 – 12 kwietnia 2010 w Porto (Portugalia) już po raz ósmy odbyła się konferencja ESNEP (European Site Networking and Education Program) organizowana przez stowarzyszenie SITE (The Society of Incentive & Travel Executives), zrzeszające organizatorów, zleceniodawców spotkań i wydarzeń firmowych z całego świata, w tym przede wszystkim podróży motywacyjnych.W porto spotkało się 120 reprezentantów z 26 państw, wśród nich przedstawiciele Polski: Convention Bureau of Poland (będące członkiem SITE) oraz 2 firmy DMC z Krakowa:  Intercrac i Time 4 Poland.

Program konferencji poświęcony był warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w odniesieniu do aktualnych trendów w Europie. Prelegenci zwracali uwagę na potrzebę zmiany myślenia ze względu na zmiany dynamiki rynku imprez motywacyjnych.

Wśród nich byli:
Guy Bigwood, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju z MCI Group, z Barcelony
Elena Vender Caldarelli, z Kontiki Incentives, z Mediolanu
Krzysztof Celuch, Maneger Convention Bureau of Poland, z Warszawy
Rob Davidson, Wykładowca z Uniwersytetu Westminster w Londynie
Miranda Ioannou, Dytrektor Zarządzajaca w SCS, z Cypru
Conor Kenny z Conor Kenny & Associates, z Dublina
Martin Lewis, Redaktor Naczelny magazynu Meetings & Incentive Travel Magazine i Dyrektor Zarządzający wydawnictwa CAT Publications, z Londynu
Mary MacGregor, Wiceprezes ds. Rozwoju Biznesu w BCD Meetings & Incentive, z USA
Rodolfo Musco, Prezes Motivation & Events, z Mediolanu
Tasso Pappas, Konsultant w dziedzinie zarządzania w TP Consultancy, z Grecji
Linda Pereira, Właścicielka CPL Events, z Portugalii
Matthew Wall, Wiceprezes Strategic Communications EMEA, z Wielkiej Brytanii
I Andrew Wiringa, zajmujący się tematyką wydajności, z Holandii.
Warto przypomnieć, że w 2007 roku konferencja ESNEP odbyła się w Warszawie.

Reprezentanci Polski na konferencji ESNEP   Reprezentanci Polski na konferencji ESNEP

Do góry