en
en

Druga edycja Polsko – Ukraińskiego Forum Turystycznego

19-23 maja 2010 r.odbędzie się  druga edycja Polsko – Ukraińskiego Forum Turystycznego dla około 30 największych ukraińskich touroperatorów. Organizatorem forum jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Warmińsko-Mazurska Organizacja Turystyczna.

19-23 maja 2010 r.odbędzie się  druga edycja Polsko – Ukraińskiego Forum Turystycznego dla około 30 największych ukraińskich touroperatorów. Organizatorem forum jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Warmińsko-Mazurska Organizacja Turystyczna

Tegoroczna edycja Forum poświęcona zostanie turystycznej promocji Warmii i Mazur zwłaszcza w kontekście sprzedaży ofert na letni, aktywny  wypoczynek dla ludzi młodych i w średnim wieku. Nie bez znaczenia pozostaje fakt otwarcia nowego, taniego połączenia lotniczego pomiędzy Kijowem i Kaliningradem, co znaczenie ułatwi i przyspieszy podróż z centrum Ukrainy, właśnie na Warmię i Mazury.

W trakcie pobytu grupy, planujemy organizację dwustronnych rozmów handlowych w formie workshopu, który umożliwi polskiej branży turystycznej prezentację swojej oferty.

Akwizycją touroperatorów ze strony ukraińskiej zajmuje się Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Kijowie.

Workshop odbędzie się 20 maja 2010 roku, w hotelu Villa Pallas w Olsztynie ul. Żołnierska 4 www.villapallas.pl, w godzinach 12.00-16.00. Prosimy Państwa o wcześniejsze przybycie 11.45 celem rejestracji. Spotkanie poprzedzone zostanie prezentacją multimedialną atrakcji turystycznych Warmii i Mazur, a po worhshopie obędzie się wspólny lunch.

Formuła workshopu przewiduje kilkunastominutowe rozmowy bilateralne przy stolikach. Tym razem stroną „aktywną” będą polskie biura podróży natomiast ukraińskie biura dostaną do swej dyspozycji oznakowane stoliki. Udział w workshopie jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie arkusza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres: dorota.szulc@pot.gov.pl do dnia 26 kwietnia 2010 roku. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Wszelkich informacji nt. udzielać będzie Pani Dorota Szulc (tel. 22 536 70 62, e-mail: dorota.szulc@pot.gov.pl)

Do góry