en
en

Druga edycja Forum Polsko-Białoruskiego

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza w dniach 26 – 29 kwietnia 2009 r. na drugą edycję forum polsko-białoruskiego, które odbędzie się z udziałem przedstawicieli branży turystycznej z Białorusi i Polski w Krakowie.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza w dniach 26 – 29 kwietnia 2009 r. na drugą edycję forum polsko-białoruskiego, które odbędzie się z udziałem przedstawicieli branży turystycznej z Białorusi i Polski w Krakowie.


Celem  workshopu jest włączenie polskich ofert turystycznych do katalogów białoruskich biur podróży. Tegoroczna edycja Forum poświęcona jest promocji atrakcji turystycznych Małopolski. Z tego względu partnerami tegorocznej edycji są Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Krynicka Organizacja Turystyczna.  


W trakcie pobytu w Krakowie planowane są  dwustronne rozmowy handlowe w formie workshopu, które umożliwią polskiej branży turystycznej prezentację oferty przyjazdowej. 


Akwizycją touroperatorów z rynku białoruskiego zajmuje się POT. Chcemy zaprosić głównie touroperatorów, którzy prowadzą lub zainteresowani są sprzedażą ofert dotyczących Europy Centralnej i rozważają wprowadzenie ofert z Polski.


Szacujemy, iż w Forum weźmie udział ok. 30 touroperatorów z Białorusi.

Formuła workshopu przewiduje 15-minutowe rozmowy handlowe. Stroną „aktywną” będą biura z  Białorusi, natomiast biura polskie otrzymają do swojej dyspozycji oznakowane stoliki. Nie przewiduje się rozmów wg ustalonego wcześniej grafiku. 


Workshopie odbędzie się 27 kwietnia w hotelu Monopol w Krakowie (ul. Św. Gertrudy 6), w godz. 11.00 – 14.00. Spotkanie będzie poprzedzone prezentacją multimedialną atrakcji turystycznych Małopolski.

Udział w warsztatach w dniu 27 kwietnia br jest bezpłatny. W miarę możliwości prosimy o wydelegowanie po jednym przedstawicielu z firmy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie  arkusza zgłoszeniowego i  odesłanie go do dnia 20 kwietnia 2009 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Arkusz zgłoszeniowy


Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu p. Katarzyna Kuziemska ( tel: 22 536 70 51, e-mail: katarzyna.kuziemska@pot.gov.pl ) z Departamentu Instrumentów Marketingowych POT

 


Do góry