en
en

AITO Marketplace

Zapraszamy do udziału w AITO Marketplace organizowanym w ramach konferencji AITO - The Association of Independent Tour Operators /organizacji zrzeszającej 150 renomowanych niezależnych touroperatorów z Wielkiej Brytanii/, która odbędzie się w dniach 11- 14 czerwca 2009 roku w Gdańsku.

Organizacja konferencji w Gdańsku ma charakter prestiżowy dla miasta. To wyjątkowa okazja zaprezentowania nie tylko miasta, ale regionu i całej Polski oraz szansa na zaistnienie w ofertach touroperatorów zrzeszonych w AITO, a tym samym zwiększenie natężenia turystyki przyjazdowej z Wielkiej Brytanii do regionu.

Umożliwienie udziału firm polskiej branży turystycznej w spotkaniach ze stroną brytyjską /tzw.marketplace w trakcie trwania konferencji/ będzie sprzyjać nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami z Wielkiej Brytanii zainteresowanymi Gdańskiem i Polską jako destynacją turystyczną.

>>> Więcej informacji na www.aitogdansk2009.org


Oferujemy pakiet dla polskiej branży turystycznej uczestniczącej w marketplace podczas konferencji AITO w dniu 12 czerwca 2009*

  • udział w spotkaniach z przedstawicielami firm zrzeszonych w AITO biorących udział w marketplace podczas konferencji AITO odbywającej się w Hotelu Scandic Gdańsk w dniu 12 czerwca 2009, godz. 16.15 – 18.30
  • umieszczenie wzmianki o firmie /baner i link/ na stronie internetowej konferencji www.aitogdansk2009.org
  • udostępnienie listy brytyjskich firm zrzeszonych w AITO- uczestników konferencji w Gdańsku

Cena: 150 zł netto

* ilość miejsc ograniczona

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Do góry