en
en

Aeroflot z polską reklamą

270x136_image1.jpg

Reklama Polski oraz wybranych wydarzeń kulturalnych w katalogu pokładowym Aeroflot to efekt współpracy Polski w ramach Grupy V-4. W ten sposób będą się promowały na rynku rosyjskim kraje grupy wyszehradzkiej. Jednostronicowa reklama we wrześniowym wydaniu magazynu Aeroflot , w październiku zostaną zamieszczone krótkie informacje o poszczególnych krajach a w okresie październik-grudzień prezentacja wybranych wydarzeń kulturalnych z poszczególnych krajów.

image1Reklama Polski oraz wybranych wydarzeń kulturalnych w katalogu pokładowym Aeroflot to efekt współpracy Polski w ramach Grupy V-4. W ten sposób będą się promowały na rynku rosyjskim kraje grupy wyszehradzkiej. Jednostronicowa reklama we wrześniowym wydaniu magazynu Aeroflot , w październiku zostaną zamieszczone krótkie informacje o poszczególnych krajach a w okresie październik-grudzień prezentacja wybranych wydarzeń kulturalnych z poszczególnych krajów.

Katalog znajduje się na wszystkich pokładach samolotów linii Aeroflot w klasie ekonomicznej. Liczbę odbiorców szacuje się na ok. 1,5 mln czytelników. Nakład magazynu to 120 000 egz.

W ramach współpracy V-4 na rynku rosyjskim, w 2016 roku planowany jest road show 5 - 7.10.16 na trasie Jekaterinburg - Czelabińsk oraz 11 - 12.10.16 na trasie Moskwa - St. Petersburg.

Do góry