en
en

2 maja 2007 - wielkie otwarcie MCC Mazurkas Conference Centre

Maj 2007 będzie przełomowym miesiącem na rynku usług konferencyjno-kongresowych. Już wiadomo, że to właśnie 2 maja zostanie otwarte największe centrum przyhotelowe w Polsce, mieszczące się zaledwie 12 km od centrum Warszawy.

Maj 2007 będzie przełomowym miesiącem na rynku usług konferencyjno-kongresowych. Już wiadomo, że to właśnie 2 maja zostanie otwarte największe centrum przyhotelowe w Polsce, mieszczące się zaledwie 12 km od centrum Warszawy. Nowy obiekt MCC Mazurkas Conference Centre powstający tuż obok Hotelu Best Western Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, jest już na etapie prac przy dekoracji wnętrz.

Do dyspozycji gości została już oddana nowa część noclegowa, dzięki której hotel posiada 158 luksusowych pokoi mogących pomieścić 316 osób. Trwają intensywne prace przy aranżacji parkingów i terenu zielonego.


W 34 salach, z których największa będzie mogła pomieścić nawet 1000 osób w ustawieniu teatralnym, zastosowano nowatorskie rozwiązania techniczne, które pozwalają w pełni zindywidualizować nagłośnienie, oświetlenie i sprzęt konferencyjny dla potrzeb danego szkolenia, eventu, kongresu czy konferencji. Hotel od początku swojej działalności stawia na różnorodność i oryginalne pomysły połączone z profesjonalną i kompleksową obsługą imprez, konferencji, kongresów i eventów.
www.mcc.mazurkas.pl

Do góry