Kariera

Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i za granicą.

Jeśli chciałbyś dołączyć do misji jaką jest promocja Polski zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej Organizacji, które będą zamieszczane w tej zakładce.

1. POT poszukuje pracownika na stanowisko referenta w Biurze Administracyjno-Organizacyjnym

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie

Wymagania techniczne i zakres zadań:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • obsługa kancelaryjna (pisma wchodzące i wychodzące),
  • obsługa gości POT,
  • przygotowywanie sali konferencyjnej na spotkania,
  • pisanie pism administracyjnych,
  • rejestracja spraw ze swojego stanowiska pracy,
  • archiwizacja dokumentów ze swojego stanowiska pracy,
  • inne zadania zlecone przez dyrektora Biura Administracyjno-Organizacyjnego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • min. 2- letnie doświadczenie na zajmowanym stanowisku pracy,
  • komunikatywny jęz. angielski,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Word, Excel,
  • znajomość zasad i umiejętność pisania pism administracyjnych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziana umiejętność bezwzrokowego pisania na komputerze.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • umowę o pracę od czerwca 2017 r.,
  • możliwość korzystania z opieki medycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego, na adres: alicja.grabowska @pot.gov.pl w terminie do 26.05.2017 r.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Niezakwalifikowane CV zostaną zniszczone.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (Dz. U. z 2015 r.poz.2135 z późn. zm.)”.