334x334

Kariera

Naszym celem jest wypromowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Nasze działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzimy, zarówno w kraju jak i za granicą.

Jeśli chciałbyś dołączyć do misji jaką jest promocja Polski zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej Organizacji, które będą zamieszczane w tej zakładce.

1. Informacja o wyniku naboru na stanowisko Wiceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej

Nazwa i adres POT: Polska Organizacja Turystyczna, ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Stanowisko: wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Imiona, nazwiska oraz miejsce zamieszkania kandydatów wybranych w naborze: Nie wyłoniono żadnego kandydata

 2. Informacja o naborze na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Region:Mazowieckie

Zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja kampanii promujących dany produkt, miejsce lub wydarzenie;
  • Wdrażanie opracowanej strategii marketingowej;
  • Opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych;
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi czy domami mediowymi w zakresie realizacji kampanii.

 Poszukujemy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym magisterskim (kierunek studiów związany z marketingiem lub ekonomią w tym m.in. finanse, rachunkowość, zarządzanie przedsiębiorstwem, komunikacja społeczna, psychologia, socjologia, etyka z marketingiem);
  • Z min. 5-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku związanym z marketingiem;
  • Z biegłą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego);Kreatywnej i odważnej w prezentowaniu własnych wizji i pomysłów oraz skutecznej w ich realizacji;
  • Z doskonałymi zdolnościami interpersonalnymi;Bardzo dobrze zorganizowanej;Z zaangażowaniem i dynamizmem w działaniu;Kreatywnej, z otwartym umysłem;
  • Ze znajomością narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym;Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nie zakwalifikowane CV zostaną zniszczone.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn.. zm.)”.