en
en
Kontakt

Warsztaty BUY POLAND 2023 dla branży z krajów nordyckich

norsk_buypoland2023_1170.jpg

Jak zwykle dużym uznaniem cieszyła się tradycyjna i nowoczesna polska kuchnia, a zaciekawienie wzbudziły zawiłości szykowania koszernych dań. Jednym z najciekawszych punktów post-touru była wieczorna degustacja polskich win w Winnicy Srebrna Góra - serwowane trunki przypadły do gustu również reprezentantom biur podróży specjalizujących się w organizacji podróży po winnicach Francji, Włoch i Hiszpanii. Biorąc pod uwagę różnorodność zainteresowań umożliwiono gościom zarówno zwiedzanie sportowej infrastruktury Krakowa, jak również odrębne inspekcje hotelowe w mieście i okolicach. Większym zainteresowaniem cieszyły się hotele 3-4-gwiazdkowe, ale obiekty luksusowe również znalazły swoje uznanie w oczach Nordyków. Najczęściej zadawane pytania, szczególnie przez uczestników, którzy po raz pierwszy odwiedzili Kraków, dotyczyły wielkości miasta, sposobu poruszania się po nim, regionalnych atrakcji, tradycji i lokalnych zwyczajów, a także odrębności tradycji kulinarnych i architektonicznych w stosunku do reszty Polski.

Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli m.in. Din Vinresa, Den Jyske Vinskole, Nordbeds, Unike Reiser, WBE Travel, Blitz Tours Oy, Polenresa, Bonafide Nordic Travel & Events, CAB Resor, First ClassTravel.

Podziękowania kierujemy do wszystkich partnerów tego wydarzenia, a w szczególności Urzędowi Miasta Krakowa, Małopolskiej Organizacji Turystycznej i firmie Dobry Hotel Sp. z o.o., w której progach gościliśmy naszych uczestników. 

Do góry