en
en
Kontakt

Wkrótce IX Targi BTF'2006 (16-17 listopada 2006) w Pałacu Kultury i Nauki, które są objęte patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej

Już po raz dziewiąty warszawski Pałac Kultury i Nauki będzie miejscem mega-wydarzenia, jakim są Targi Obiektów i Usług Konferencyjno-Szkoleniowych Europy Środkowo-Wschodniej (Central & Eastern European Business Tourism Fairs) połączone z II Targami Imprez i Podróży „Adrenalina”, którym towarzyszą organizowane po raz pierwszy Środkowoeuropejskie Dni Otwarte Inicjatyw Gospodarczych. W dniach 16-17 listopada targi CEE BTF oraz towarzyszące im spotkania, konferencje i prezentacje odwiedzi ok. 5000 osób z Polski i z zagranicy, co umacnia pozycję tej imprezy, jako największego i najważniejszego spotkania profesjonalistów branży spotkań w tym regionie Europy. W tym roku nowa formuła targów akcentuje międzynarodowy, regionalny charakter imprezy. Do udziału zostali zaproszeni przedstawiciele, z jednej strony, krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej - Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii i Rumunii, a z drugiej - liczne delegacje z krajów Europy Zachodniej. Potwierdzili swoją obecność reprezentanci Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Belgii, Szwajcarii, a także Indii i krajów afrykańskich.
Targowi wystawcy
150 wystawców połączonych Targów CEE BTF-ADRENALINA zaprezentuje się w sześciu salonach tematycznych: obiekty konferencyjne i kongresowe, profesjonalni organizatorzy konferencji, catering, technika i sprzęt konferencyjny, adrenalina i incentive events, harmony-wellness-spa. Jednocześnie wystawcy rywalizować będą w konkursie na najlepsze stoisko ekspozycyjne, a zwyczajowo już najbardziej "smakowite” stoiska uczestniczą w konkursie cateringu konferencyjnego. Po zeszłorocznym dołączeniu do oferty targowej komponentu adrenalinowego, teraz nadszedł czas na dynamicznie rozkwitający rynek usług wellnes-spa, których zabiegi doskonale rozładowują konferencyjne napięcia.
Targowy elektorat
Organizatorzy zadbali o targowych Gości, w większości imiennie zapraszanych na imprezę. Każdego roku Targi odwiedza kilka tysięcy biznesowych gości, wśród których są m.in. planiści konferencji (Meeting Planners) i zleceniodawcy imprez z polskich i zagranicznych firm, instytucji, stowarzyszeń profesjonalnych i naukowych, związków i izb gospodarczych, goście zagraniczni – tour operatorzy z kilkunastu krajów, w tym study tour zorganizowany przez Polską Organizację Turystyczną, przedstawiciele środowisk biznesowych - odwiedzający Środkowoeuropejskie Dni Otwarte Inicjatyw Gospodarczych, reprezentanci ambasad i biur radców handlowych akredytowani w Polsce, menedżerowie szkoleń i działów HR, firmy szkoleniowe, przedstawiciele samorządów i administracji państwowej, środowiska akademickie i naukowe oraz szeroka publiczność zainteresowana nietypowymi formami wypoczynku.
Środkowoeuropejskie Dni Otwarte Inicjatyw Gospodarczych
Największą imprezą towarzyszącą targom będą Środkowoeuropejskie Dni Otwarte Inicjatyw Gospodarczych, skierowane do przedsiębiorców i ich stowarzyszeń zainteresowanych inicjowaniem lub rozszerzaniem współpracy gospodarczej z partnerami zagranicznymi. Spotkanie ma stworzyć dogodne warunki dla inwestorów z różnych krajów świata, poznania w jednym miejscu partnerów z krajów Europy Środkowej, w tym Polski, oraz pozyskania wiedzy na temat aktualnych warunków współpracy z tymi krajami. Celem głównym tej "imprezy pierwszego kontaktu" jest budowanie pozycji Polski i Warszawy, jako lidera całego regionu Środkowej Europy i miejsca przyjaznego dla biznesu i recepcji gości z całego świata. Wśród partnerów i patronów tego nowatorskiego przedsięwzięcia są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Konfederacja Pracodawców Polskich i Krajowa Izba Gospodarcza. Na Dni Otwarte złożą się konferencja pt. Dobre Praktyki: Inwestycje-Finansowanie-Współpraca” oraz Giełda Kooperacji, zapewniająca skuteczne poszukiwanie kontrahentów.

Program targów w fromacie MS Word
Do góry