en
en
Kontakt

Inauguracja Akademii SKKP online

W połowie grudnia 2020 Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce zainaugurowało cykl szkoleń online w ramach projektu Akademia SKKP. Tym razem tematem przewodnim są „Wystąpienia na wydarzeniach hybrydowych – jedna scena, wiele perspektyw”.

akademia SKKP.jpg

Szkolenie podzielone jest na trzy moduły, w którym kompleksowo podjęto temat „wystąpień podczas wydarzeń hybrydowych”. Dzisiaj wydarzenia hybrydowe i wirtualne stały się naszą codziennością, ale czy jesteśmy do nich odpowiednio przygotowani? Czy wiemy jak poruszać się w wirtualnym świecie, który wymaga od nas profesjonalnego przygotowania do prezentacji i wystąpień przed kamerą? Czy umiemy walczyć z tremą? SKKP zaprosiło do projektu trzech ekspertów, którzy poprowadzili wydarzenia dla setek tysięcy osób i którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, odsłaniając przed nami kulisy konferencji hybrydowych: od rad na temat przygotowania wystąpienia (Michał Zalewski), przez podpowiedzi dotyczące zachowania przed kamerą czyli etykiety (Wojciech S. Wocław) aż po wskazówki dotyczące przygotowania międzynarodowych wydarzeń (Łukasz Cioch).

- Szkolenie, które proponuje SKKP, jest przede wszystkim odpowiedzią na bieżącą rzeczywistość, w której zmuszeni zostaliśmy do wzmacniania, a czasem budowania od podstaw kompetencji kluczowych dla funkcjonowania w „nowej normalności 2021”. Jest wyjątkowe między innymi dzięki formule autorskich programów 3 ekspertów, która gwarantuje kompleksowe i wielopłaszczyznowe podjęcie tematu wystąpień. Serdecznie zapraszam do udziału – powiedziała Paula Fanderowska, Prezes Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Szkolenie jest dla każdego kto prowadzi wystąpienia publiczne, organizuje i występuje podczas konferencji on-line, przygotowuje prezentacje projektów i produktów dla klientów oraz bierze udział w spotkaniach grup projektowych w pracy.

Szczegółowe informacje na stronie: www.akademia.skkp.org.plDo góry