en
en
Kontakt

Bartłomiej Barski nowym prezesem Sopockiej Organizacji Turystycznej

Bartłomiej Barski wygrał konkurs na prezesa Sopockiej Organizacji Turystycznej (SOT) i z dniem 11 maja oficjalnie rozpoczął pracę na rzecz promocji turystycznej miasta Sopotu.

bb.jpg

Od ponad 12 lat zawodowo związany jest z branżą turystyczną. Zna problemy turystów i odwiedzających od podszewki, swoje pierwsze doświadczenia zdobywał na stanowisku specjalisty ds. turystyki w punkcie Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Gdańsk. Pasja do podróży i chęć dalszego rozwoju owocowały kolejnymi awansami w strukturach Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Ostatnie sześć lat pełnił funkcję menedżera Pionu Operacyjnego & Convention Bureau, co wiązało się z reprezentowaniem Miasta Gdańska i Visit Gdansk podczas targów turystyki biznesowej, wydarzeniach b2b, konferencjach branżowych i międzynarodowych organizacjach (ICCA, ECM, Cruise Baltic). Wraz z zespołem współtworzył takie wydarzenia jak: „Nowe Trendy w Turystyce” czy „Let’s Meet. Event Professionals Forum”. Jednocześnie koordynował kilkunastoosobowy zespół Informacji Turystycznej i był project managerem Karty Turysty.

Praca Bartłomieja Barskiego została doceniona przez branżę spotkań i wydarzeń i jury konkursu MP Power Awards® - znalazł się w złotej trójce ostatniej edycji plebiscytu MP Power 12 w kategorii Convention Bureau / Biuro Marketingu Miejsc. Ze względu na swoje dotychczasowe doświadczenie chce wzmocnić sopocką branżę MICE i zbudować wspólną konferencyjną ofertę, która zapewni ruch w branży również poza sezonem.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Przeczytaj też: Rynek spotkań i wydarzeń biznesowych w Sopocie - dane statystyczne

Źródło i zdjęcie: www.meetingplanner.pl

Do góry