Wyniki wyszukiwania:
Ikona kontaktu
Strona główna » Aktualnosci » Znane polskie tenisistki będą promować nasz kraj w kampanii „Polska. Więcej niż myślisz”

Znane polskie tenisistki będą promować nasz kraj w kampanii „Polska. Więcej niż myślisz”

tenis3.jpg

W piątek, 8 listopada w Łodzi odbyła się konferencja prasowa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiego Związku Tenisowego z udziałem utytułowanej polskiej tenisistki Magdaleny Fręch. Konferencja związana była z kampanią promocji Polski przez sport: Polska. Więcej niż myślisz. Podczas wydarzenia podpisana została umowa pomiędzy POT a PZT, na podstawie której, oprócz obecnej na konferencji Magdaleny Fręch, w kampanii udział wezmą inne znakomite polskie tenisistki: Magda Linette, Maja Chwalińska oraz Katarzyna Kawa.

W spotkaniu udział wzięła Wiceprezeska Polskiej Organizacji Turystycznej Małgorzata Wilk-Grzywna; Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisowego Dariusz Łukaszewski; Wiceprezes PZT Mariusz Ozdoba; Dyrektor Departamentu Wsparcia Rozwoju Turystyki POT Jacek Janowski oraz Magdalena Fręch wraz z trenerem Andrzejem Kobierskim

tenis4.jpg

Podczas konferencji omówiono główne założenia kampanii i szczegóły współpracy ze znanymi polskimi sportowcami, między innymi poprzez ich udział w spotach promujących nasz kraj na zagranicznych rynkach.  Jednym z punktów spotkania były także podziękowania złożone Magdalenie Fręch w imieniu Prezydenta Miasta Bytomia przez Naczelnika Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Bytom, Piotra Kowalskiego.
Konferencję poprowadziła Kierownik Biura Rzecznika POT Jolanta Grus oraz Rzecznik PZT Tomasz Dobiecki.

tenis2.jpg

Czytaj więcej

2 czerwca, 2026

Polskie destynacje na drodze do certyfikacji. Finał cyklu szkoleń POT w Warszawie

Polskie regiony są już bogatsze o wiedzę dotyczącą turystyki zrównoważonej i procesu certyfikacji. W Warszawie zakończył się cykl czterech szkoleń „Zrównoważone destynacje w praktyce – w drodze do certyfikacji”, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Ostatnie spotkanie dla Makroregionu Centralno-Wschodniego było poświęcone przygotowaniu przedstawicieli województw lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego do wdrażania zasad zrównoważonej turystyki. Uczestnicy […]

27 maja, 2026

Poznaliśmy wyniki tegorocznej selekcji Przewodnika Michelin. Aż 196 polskich restauracji znalazło się w słynnym czerwonym przewodniku!

Aż 196 restauracji znalazło się w Przewodniku MICHELIN Polska 2026, który po raz pierwszy objął selekcją cały kraj. W tegorocznej edycji wyróżniono 10 restauracji jedną Gwiazdką MICHELIN, a krakowska Bottiglieria 1881 jako jedyna w Polsce utrzymała dwie Gwiazdki. Przyznano także 19 nowych wyróżnień Bib Gourmand. To historyczny moment dla polskiej gastronomii i mocny sygnał, że […]