Wyniki wyszukiwania:
Ikona kontaktu
Strona główna » Aktualnosci » Podsumowanie Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy

Podsumowanie Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy

W październiku ubiegłego roku odbył się Kongres Turystyki Polskiej w Świdnicy. Przez trzy dni eksperci turystyczni dyskutowali nad rozwojem i promocją turystyki w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z raportem, który jest podsumowaniem i zawiera wiele cennych dla dalszego rozwoju turystyki w Polsce wniosków.

Do pobrania: {docs alias=”wnioski-i-rekomendacje-po-kongresie-turystyki-polskiej-w-swidnicy-2016″[0]}Wnioski i rekomendacje po Kongresie Turystyki Polskiej w Świdnicy (2016){/docs}

Kongres skierowany jest do: przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji i stowarzyszeń turystycznych; szefów organizacji samorządowych i gospodarczych; fundacji, organizacji pożytku publicznego, organizacji obywatelskich; firm świadczących usługi lub oferujących produkty dla sektora turystycznego; prezydentów, burmistrzów, wójtów, szefów odpowiednich wydziałów w urzędach samorządowych, jak np. turystyka, promocja i kultura.

Więcej informacji  nt. Kongresu na stronie: http://kongresturystyki.pl

 

Czytaj więcej

2 czerwca, 2026

Polskie destynacje na drodze do certyfikacji. Finał cyklu szkoleń POT w Warszawie

Polskie regiony są już bogatsze o wiedzę dotyczącą turystyki zrównoważonej i procesu certyfikacji. W Warszawie zakończył się cykl czterech szkoleń „Zrównoważone destynacje w praktyce – w drodze do certyfikacji”, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Ostatnie spotkanie dla Makroregionu Centralno-Wschodniego było poświęcone przygotowaniu przedstawicieli województw lubelskiego, łódzkiego, mazowieckiego i podlaskiego do wdrażania zasad zrównoważonej turystyki. Uczestnicy […]

27 maja, 2026

Poznaliśmy wyniki tegorocznej selekcji Przewodnika Michelin. Aż 196 polskich restauracji znalazło się w słynnym czerwonym przewodniku!

Aż 196 restauracji znalazło się w Przewodniku MICHELIN Polska 2026, który po raz pierwszy objął selekcją cały kraj. W tegorocznej edycji wyróżniono 10 restauracji jedną Gwiazdką MICHELIN, a krakowska Bottiglieria 1881 jako jedyna w Polsce utrzymała dwie Gwiazdki. Przyznano także 19 nowych wyróżnień Bib Gourmand. To historyczny moment dla polskiej gastronomii i mocny sygnał, że […]