Wyniki wyszukiwania:
Ikona kontaktu
Strona główna » Aktualnosci » Piotr Żyła, Kamil Stoch i Maciej Kot promują Polskę!

Piotr Żyła, Kamil Stoch i Maciej Kot promują Polskę!

wisla3.jpg

Już w najbliższą sobotę kibice na skoczni w Wiśle, którzy przyjadą oglądać zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich będą na wielkich telebimach oglądać spot reklamowy, promujący nasz kraj. Spot ten będzie też emitowany na antenie Eurosportu.

W czwartek, 5 grudnia w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle, na dwa dni przed zawodami Pucharu Świata, Polski Związek Narciarski zwołał konferencję prasową, podczas której prezes PZN, Adam Małysz oraz wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Małgorzata Wilk-Grzywna uroczyście podpisali koszulkę w symbolicznym geście współpracy, potwierdzonym wcześniej odpowiednią umową. W ramach projektu POT „Promocja Polski poprzez sport”, Polski Związek Narciarski zobowiązał się do realizacji wielu świadczeń promocyjnych, o których podczas konferencji prasowej opowiadała wiceprezes POT, Małgorzata Wilk- Grzywna.

„Za dwa dni będziecie Państwo, tu na skoczni w Wiśle świadkami premiery spotu promocyjnego, w którym Kamil Stoch, Maciej Kot oraz Piotr Żyła promują wszystkie polskie góry oraz województwo kujawsko-pomorskie. „Pożeniliśmy” piernika z oscypkiem, co chyba spodobało się naszym skoczkom, bo widać, że w filmie dobrze się bawili. Spot będzie też emitowany na kanale Eurosportu w całej Europie. Dziś symbolicznie podpisaliśmy koszulkę z prezesem Małyszem. Koszulkę ważną, bo z oficjalnym adresem naszego narodowego portalu turystycznego: www.poland.travel. We wszystkich stacjach telewizyjnych Europy, które będą transmitować skoki z Wisły, widzowie zobaczą ten adres strony. Adres poland.travel będzie się także wyświetlał na ledowych bandach. Tych świadczeń reklamowych jest bardzo dużo, a marka naszych skoczków tak silna, że według Polskiej Organizacji Turystycznej będzie to doskonała promocja naszego kraju zagranicą” mówiła podczas konferencji prezes  Małgorzata Wilk-Grzywna.

wisła 1.jpg

„Polska to piękne miejsce i muszę przyznać, że sam tak wiele podróżując po świecie, ciągle spotykałem się z zaskakującymi i czasem nawet krzywdzącymi nasz kraj stereotypami. Obcokrajowcy musieli dopiero do nas przyjechać, żeby być zaskoczonym pozytywnie i potwierdzam, że hasło promocyjne „Poland, more than you expected”, ma sens. Widziałem już spot, jest zabawny, zaskakujący, nasi skoczkowie świetnie odegrali w nim swoje role. Sądzę, że wszystkim się spodoba. Warto promować nasz kraj” – mówił podczas konferencji Adam Małysz.

A sam Kamil Stoch, który w spocie może pochwalić się zdolnościami aktorskimi, wspomina miło wspomina pracę na planie.

„Dobrze się bawiliśmy z chłopakami, dobrze się czułem przed kamerą, ale łatwiej przychodzi mi skakanie niż granie. Mimo to cieszę się, że nakręciliśmy ten materiał, bo sam wiem, że Polska naprawdę ma co pokazać zagranicznym turystom” skomentował swój udział w projekcie nasz utytułowany skoczek.

Czytaj więcej

12 czerwca, 2026

Rusza V edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”

Polska Organizacja Turystyczna oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłaszają nabór zgłoszeń do V edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”. Jest to ogólnopolska inicjatywa skierowana do absolwentów wyższych uczelni, którzy w swoich pracach magisterskich skupili się na zagadnieniach związanych z szeroko pojętą turystyką, niezależnie od ukończonego kierunku studiów. Honorowy Patronat nad […]

12 czerwca, 2026

Biało-czerwone Chicago. Polska na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic świata

W poprzednią, niedzielę, 7 czerwca reprezentacyjna Michigan Avenue w Chicago na kilka godzin przybrała biało-czerwone barwy. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez ZOPOT w Chicago, które wsparło Tomasza Sobanię – polskiego biegacza ekstremalnego realizującego jedno z najbardziej ambitnych wyzwań biegowych ostatnich lat. Sobania podjął się przebiegnięcia 50 maratonów w 50 stanach przez 50 kolejnych […]

10 czerwca, 2026

Zrobiliśmy to! Promocja Polski na srebrnym ekranie belgijskich kinopleksów

W maju br. aż 500 tysięcy kinomanów obejrzało spot promujący Polskę podczas wszystkich seansów we wszystkich kinopleksach sieci Kinepolis. Materiał został zrealizowany w ramach wspólnej kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej i Kinepolis – największej sieci kin w Belgii. Partnerami projektu są PLL LOT oraz restauracja Gdański Bowke i hotel Hilton Gdańsk. Działaniu towarzyszyła promocja klubu kinomanów […]