Wyniki wyszukiwania:
Ikona kontaktu
Strona główna » Aktualnosci » Małopolska wybiera najlepsze stacje, szkoły i instruktorów narciarskich

Małopolska wybiera najlepsze stacje, szkoły i instruktorów narciarskich

Rozpoczął się XIV już plebiscyt „Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski 2016/2017. Bezpiecznie i rozważnie”. Kto w tym sezonie będzie cieszył się z tego prestiżowego wyróżnienia? – Plebiscyt świetnie wpisuje się w politykę sportową naszego regionu – podkreśla Leszek Zegzda, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Zgłoszenie może przesłać każda osoba pełnoletnia. Wystarczy, że drogą elektroniczną nadeśle – na adres stacja@gk.pl – nazwę stacji, szkoły lub trasy, albo imię i nazwisko instruktora (w adresie prosimy wpisać „Plebiscyt”). W jednym e-mailu nadsyłamy jedno zgłoszenia w danej kategorii. I musi to być małopolska stacja narciarska. I etap konkursu – zgłaszanie kandydatur – trwa do 13 stycznia.

Dwa tygodnie później w „Gazecie Krakowskiej” oraz na stronach internetowych zostanie opublikowana lista ośrodków zakwalifikowanych do II etapu. Tego samego dnia rozpocznie się głosowanie. Wspierać swoich wybrańców będzie można drogą sms-ową, za pomocą kuponów drukowanych w „Gazecie Krakowskiej”, za pośrednictwem strony internetowej (gazetakrakowska.pl) oraz aplikacji na portalu Facebook.

W plebiscycie zwyciężą te ośrodki – w każdej z kategorii – na które zostanie oddane najwięcej głosów Czytelników i członków Kapituły Plebiscytu.

Uwaga! Nagrodzeni zostaną również głosujący. Jeżeli do zgłoszenie dołączone zostanie krótkie uzasadnienie wyboru stacji, będzie można wygrać kaski narciarskie. Im ciekawsze i bardziej oryginalne uzasadnienie, tym większa szansa na nagrodę. Warto się starać. Kask na stoku to przecież podstawa bezpieczeństwa!

Głosować można na kilka sposobów, ale zawsze na jednego kandydata w danej kategorii.

Wysyłając kupon drukowany w „Gazecie Krakowskiej” przysporzycie wybranej np. stacji 10 pkt. Również 10 pkt wzbogaci konto np. instruktora, gdy wyślecie SMS-a Premium (od 27 stycznia do 28 lutego). Wspierając kandydata za pośrednictwem strony www.gazetakrakowska.pl, na jego konto dodajecie 1 punkt (dzienny limit kliknięć – 3 z jednego urządzenia), a z Facebooka – 5 pkt (dzienny limit kliknięć – 1 głos z jednego konta). Ten etap trwał od 27 stycznia do 28 lutego (głosowanie na kuponach zostanie zakończone 18 lutego). Potem już tylko podsumowanie wyników i ogłoszenie zwycięzców.

Tradycyjnie już organizatorami konkursu są „Gazeta Krakowska” i samorząd województwa małopolskiego, przy współpracy Małopolskiej Organizacji Turystycznej i Radia Kraków. Patronat honorowy nad konkursem objął Jacek Krupa, marszałek Małopolski.

Więcej informacji: Malopolska Organizacja Turystyczna

Czytaj więcej

12 czerwca, 2026

Rusza V edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”

Polska Organizacja Turystyczna oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłaszają nabór zgłoszeń do V edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”. Jest to ogólnopolska inicjatywa skierowana do absolwentów wyższych uczelni, którzy w swoich pracach magisterskich skupili się na zagadnieniach związanych z szeroko pojętą turystyką, niezależnie od ukończonego kierunku studiów. Honorowy Patronat nad […]

12 czerwca, 2026

Biało-czerwone Chicago. Polska na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic świata

W poprzednią, niedzielę, 7 czerwca reprezentacyjna Michigan Avenue w Chicago na kilka godzin przybrała biało-czerwone barwy. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez ZOPOT w Chicago, które wsparło Tomasza Sobanię – polskiego biegacza ekstremalnego realizującego jedno z najbardziej ambitnych wyzwań biegowych ostatnich lat. Sobania podjął się przebiegnięcia 50 maratonów w 50 stanach przez 50 kolejnych […]

10 czerwca, 2026

Zrobiliśmy to! Promocja Polski na srebrnym ekranie belgijskich kinopleksów

W maju br. aż 500 tysięcy kinomanów obejrzało spot promujący Polskę podczas wszystkich seansów we wszystkich kinopleksach sieci Kinepolis. Materiał został zrealizowany w ramach wspólnej kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej i Kinepolis – największej sieci kin w Belgii. Partnerami projektu są PLL LOT oraz restauracja Gdański Bowke i hotel Hilton Gdańsk. Działaniu towarzyszyła promocja klubu kinomanów […]