Wyniki wyszukiwania:
Ikona kontaktu
Strona główna » Aktualnosci » II edycja konkursu „Czekamy na Was” rozstrzygnięta!

II edycja konkursu „Czekamy na Was” rozstrzygnięta!

Grafika konkursu „Czekamy na Was”

Polska Organizacja Turystyczna po raz drugi zorganizowała konkurs dla przedsiębiorców – „Czekamy na Was!”, by przypomnieć turystom o atrakcjach turystycznych w kraju. W konkursie wzięło udział 79 podmiotów, z których zgłoszeń kapituła wybrała 5 najlepszych prac. Zwycięskie filmy będzie można obejrzeć w mediach społecznościowych POT.

Grafika konkursu „Czekamy na Was”

Obiekty noclegowe, muzea i inne instytucje kultury prowadzące działalność wystawienniczą mogą być otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego. By przypomnieć turystom, że w Polsce jest wiele atrakcyjnych produktów turystycznych, POT zorganizowała konkurs dla przedsiębiorców. Ich zadaniem było przygotowanie filmu o długości od 15 do 30 sekund, zachęcającego do odwiedzenia obiektu – po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Motywem przewodnim zadania konkursowego było hasło: „Czekamy na Was!”.

– Niezmiernie się cieszę, że mimo krótkiego czasu na realizację zadania konkursowego, prace zgłosiło blisko 80 podmiotów. Filmy były bardzo kreatywne i kapituła miała trudne zadanie, by wybrać te najlepsze. Zachęcam wszystkich turystów do śledzenia facebookowego fanpage polska.travel, gdzie opublikujemy zwycięskie prace powiedział Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Konkurs „Czekamy na Was!” kierowany był do szeroko pojętej branży turystycznej, a mianowicie do produktów turystycznych, destynacji, gmin, obiektów noclegowych, muzeów, itd. Nagrodą konkursową jest kampania promocyjna obejmująca prezentację nagrodzonych  filmików na profilach mediów społecznościowych POT (Facebook, Instagram, Linkedin i Twitter) w tym płatną kampanię na profilu facebookowym polska.travel.

Kapituła nagrodziła następujące filmy:

  • Biecz
  • Familoki – Zabytkowe Osiedle Patronackie Kopalni Dębińsko
  • Muzeum Wsi Kieleckiej Park Etnograficzny w Tokarni
  • Twierdza Srebrna Góra
  • Zoo Łódź

Ze względu na dużą liczbę ciekawych prac, kapituła postanowiła przyznać wyróżnić jeszcze 6 prac, które również zostaną opublikowane na profilu polska.travel.

Wyróżnieni:

  • Hotel Marriott Warszawa
  • Kraków
  • Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu
  • Narol
  • Wieża widokowa na Wielkiej Sowie
  • Warszawska Organizacja Turystyczna

Zwycięskich filmów szukaj na: https://www.facebook.com/polska.travel od 9 marca. Wideo będą publikowane sukcesywnie co dwa dni. 

 

 

Czytaj więcej

12 czerwca, 2026

Rusza V edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”

Polska Organizacja Turystyczna oraz Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłaszają nabór zgłoszeń do V edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”. Jest to ogólnopolska inicjatywa skierowana do absolwentów wyższych uczelni, którzy w swoich pracach magisterskich skupili się na zagadnieniach związanych z szeroko pojętą turystyką, niezależnie od ukończonego kierunku studiów. Honorowy Patronat nad […]

12 czerwca, 2026

Biało-czerwone Chicago. Polska na jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic świata

W poprzednią, niedzielę, 7 czerwca reprezentacyjna Michigan Avenue w Chicago na kilka godzin przybrała biało-czerwone barwy. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez ZOPOT w Chicago, które wsparło Tomasza Sobanię – polskiego biegacza ekstremalnego realizującego jedno z najbardziej ambitnych wyzwań biegowych ostatnich lat. Sobania podjął się przebiegnięcia 50 maratonów w 50 stanach przez 50 kolejnych […]

10 czerwca, 2026

Zrobiliśmy to! Promocja Polski na srebrnym ekranie belgijskich kinopleksów

W maju br. aż 500 tysięcy kinomanów obejrzało spot promujący Polskę podczas wszystkich seansów we wszystkich kinopleksach sieci Kinepolis. Materiał został zrealizowany w ramach wspólnej kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej i Kinepolis – największej sieci kin w Belgii. Partnerami projektu są PLL LOT oraz restauracja Gdański Bowke i hotel Hilton Gdańsk. Działaniu towarzyszyła promocja klubu kinomanów […]