en
en
Kontakt

Rozpoczynamy akwizycję na polskie stoisko podczas targów IBTM World 2023 w Barcelonie

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła akwizycję wystawców na Polskie Stoisko Narodowe (PSN) podczas targów IBTM World, które odbędą się w Barcelonie w dniach 28-30 listopada 2023 r. Akwizycja zakończy się 10 października br.

ibtm-world-barcelona-2023-polandcvb-fira-gran-via-targi-polska-organizacja-turystyczna.png

IBTM World w Barcelonie to jedno z kluczowych międzynarodowych wydarzeń targowych skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży spotkań. Podczas tego wydarzenia w Gran Via Fira de Barcelona specjaliści spotkań z całego świata gromadzą się, aby promować swoje produkty, prezentować różne destynacje oraz nawiązywać nowe partnerstwa, czerpiąc inspirację do organizacji spotkań i wydarzeń. W poprzednim roku w IBTM World w Barcelonie uczestniczyło ponad 10 000 osób, a 2200 wystawców z 150 krajów świata umożliwiło przeprowadzenie ponad 100 000 spotkań biznesowych.

Targi te nie tylko sprzyjają nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale także pozwalają uczestnikom śledzić najnowsze trendy w branży spotkań i pogłębiać wiedzę.

Polskie stoisko w Barcelonie

Tematem przewodnim na polskim stoisku narodowym będzie dedykowana kampania  o nazwie "POLAND. More than you expected". W ramach tej kampanii marketingowej oraz podczas znanych już Muzycznych Poranków będziemy promować Polskę jako konkurencyjną destynację spotkań na arenie międzynarodowej. Chcemy podkreślić, że nasz kraj to miejsce nie tylko bezpieczne, przyjazne i gościnne, ale także posiadające bogate dziedzictwo kulturowe, nowoczesną infrastrukturę oraz profesjonalną branżę spotkań, która jest świadoma światowych trendów.

Targi branży spotkań IBTM World są specjalnie skierowane do sektora MICE. Nasze zaproszenia do udziału w polskim stoisku narodowym kierujemy do następujących podmiotów:

  • miejskich i regionalnych convention bureaux,
  • profesjonalnych organizatorów kongresów,
  • firm specjalizujących się w organizacji podróży motywacyjnych,
  • obiektów kongresowych oraz hoteli z udogodnieniami konferencyjnymi.

Przyjmowanie zgłoszeń

Termin zgłoszenia udziału w Polskim Stoisku Narodowym organizowanym przez POT na stacjonarnych targach IBTM World 2023 do 10 października 2023 r do godziny 12:00. Po zakończeniu akwizycji POT dokona oceny przesłanych zgłoszeń, na tej podstawie zostanie przygotowana stosowna umowa.

Wypełnione i podpisane zgłoszenia prosimy odsyłać skanem na adres mailowy: Aneta Książek e-mail: aneta.ksiazek@pot.gov.pl.

Dokumenty do pobrania:

Dodatkowych informacji na temat uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym (PSN) udzielają:

  • Agata Witosławska e-mail: agata.witoslawska@pot.gov.pl
  • Aneta Książek e-mail: aneta.ksiazek@pot.gov.pl 
  • Robert Balczun e-mail: robert.balczun@pot.gov.pl

Zobacz również:

#PolandCVB #IBTM #IBTMworld

Fot. Jarosław Marciuk

Do góry