en
en

Poznań Convention Bureau zaprezentowało katalog obiektów konferencyjnych

„Obiekty konferencyjne Poznań i Wielkopolska” – to nowy katalog obiektów hotelarskich i biznesowych, świadczących usługi konferencyjne na terenie Wielkopolski.  Dokument został przygotowany przez Poznań Convention Bureau i jest dostępny w językach polskim oraz angielskim.

poznan duży.jpg

Katalog obiektów konferencyjnych zawiera łącznie 152 miejsca świadczące usługi hotelowe, konferencyjne i szkoleniowe. W samym tylko Poznaniu znajduje się aż 53 obiekty do organizacji spotkań biznesowych. Pozostałe zlokalizowane są w poszczególnych powiatach wchodzących w skład woj. wielkopolskiego. Dokument stanowi dużą wartość nie tylko ze względu na syntetyczne przedstawienie wszystkich wartościowych obiektów w regionie, ale także dzięki zawarciu w nim informacji na temat możliwości aranżacji obiektów oraz przedstawieniu zdjęć oraz map z lokalizacjami.

Zestawienie zawiera również bezpośrednie kontakty do obiektów, trzydzieści wybranych atrakcji dla grup typu incentive, a także listę profesjonalnych organizatorów konferencji.

Aleksander Rudawski z Poznań Convention Bureau, który jest autorem katalogu podkreśla, że prace nad nim trwały wiele miesięcy i rozpoczęły się już w kwietniu ubiegłego roku. „W ciągu kilku miesięcy udało się stworzyć bazę obiektów, które nanieśliśmy także na mapy” – mówi. Rudawski zwraca uwagę również na to, że ważnym elementem tworzenia dokumentu był audyt w poszczególnych obiektach, świadczących usługi dla turystyki biznesowej.

Katalog zawierający ofertę obiektów konferencyjnych ma się stać narzędziem promocji, które zachęci do organizowania eventów biznesowych w Wielkopolsce. Podkreśla to Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. „Poznań Convention Bureau liczy, że katalog będzie w pierwszej kolejności narzędziem skutecznej promocji oferty województwa wielkopolskiego, a także będzie sprzyjał budowaniu współpracy z organizatorami konferencji, kongresów i spotkań zarówno w Polsce, jak i na świecie” – tłumaczy. „Mamy nadzieję, że pozwoli on także na zdiagnozowanie stanu turystyki biznesowej w regionie oraz prognozę jej dalszego rozwoju” – dodaje Mazurczak.

Pełna wersja katalogu jest dostępna w wersji elektronicznej na stronie poznan.travel, a także tradycyjnej wersji papierowej. Można ją uzyskać w Punkcie Informacji Turystycznej na Starym Rynku 59 w Poznaniu. Materiały będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Poznań Convention Bureau jest rekomendowanym przez Prezesa POT biurem marketingu miejsc (CB) na lata 2019 – 2020.

 

Pobierz katalog.

 

Źródło: meetingplanner.pl, poznan.travel

Do góry