en
en
Kontakt

Nagrody MP Impact Awards przyznane w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Projekt "POLAND. More than you expected” został wyróżniony w kategorii najlepsza kampania na gali MP IMPACT Awards w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

MP-impact-awards-summit-Finalista-w-kategorii-Kampania-polandcvb-poland-more-than-you-expected-2.png

Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia. Dzięki kampanii wizerunkowej, działaniom digitalowym, publikacjom w siedmiu czołowych mediach branżowych, współpracy z influencerami oraz działaniom w trakcie targów IBTM w Barcelonie (zarówno na miejscu jak i w internecie), udało nam się dotrzeć z przekazem, który wspiera całą polską branżę spotkań. Przekazaliśmy jasny komunikat organizatorom eventów, kongresów i konferencji z całego świata, że Polska jest krajem, w którym warto planować i realizować spotkania. Serdecznie dziękujemy oLive Media za owocną współpracę i zaangażowanie, które przyczyniły się do sukcesu tego projektu!

Gratulujemy zwycięzcom w tej kategorii i kampanii "Małopolska – cel podróży", Małopolska Organizacja Turystyczna (lider), współorganizatorzy Urząd Miasta Krakowa – Kraków Convention Bureau, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz trzeciemu finaliście "Kreujemy coś więcej" – kampania odpowiedzialny biznes, Hotele Arche.

Nominowani i zwycięzcy w poszczególnych kategoriach

Kategoria Inicjatywa

 • Zwycięski projekt - Miastotwórcza rola targów,Grupa MTP
 • Warsztaty Techniki Eventovej, Brill AV Media World Tour,
 • Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Uczniów, Studentów, Nauczycieli, Profesjonalistów Branży HORECA, Travel oraz MICE Hotelmania, współorganizatorzy: HBX Group, Hotelbeds, BCD Travel

Kategoria Wydarzenie

 • Zwycięski projekt - Konferencja Scena Jutra, Fundacja Scena Jutra
 • Forum Branży Eventowej, Evential
 • Incentive Day 2023, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel

Kategoria MICE for Good

 • Zwycięski projekt - Gramy w zielone, PTWP Event Center, współorganizator PTWP SA
 • Green Events – Wrocław, Fundacja Promocji Turystyki Kongresowej Convention Bureau – Wrocław
 • Meeting Industry Sustainability Forum MISF 2023, Travel Bidder

Kategoria Kampania

 • Zwycięski projekt - Małopolska Organizacja Turystyczna (lider), współorganizatorzy Urząd Miasta Krakowa – Kraków Convention Bureau, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
 • Poland. More than you expected, Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau
 • Kreujemy coś więcej – kampania odpowiedzialny biznes, Hotele Arche Małopolska – cel podróży,

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione projekty przyczyniają się do organizacji międzynarodowych wydarzeń w kraju, co podkreśla ich znaczenie i wpływ na promocję Polski jako atrakcyjnego miejsca dla spotkań i wydarzeń międzynarodowych.

meetingplannerpl MP impact summit awards report

O projekcie MP IMPACT

Wydarzenie MP Impact składa się z trzech elementów:

 1. Summit: Interaktywne dyskusje i prelekcje prowadzone przez liderów oraz ekspertów, którzy poruszą kluczowe kwestie mające istotny wpływ na rozwój branży spotkań oraz poszczególnych jej sektorów.

 2. MP Impact Awards: Konkurs mający na celu wyróżnienie najbardziej wpływowych i wartościowych inicjatyw, kampanii oraz projektów branżowych zrealizowanych w danym roku.

 3. Branżowy raport: Wydarzenie zakończy się stworzeniem raportu podsumowującego najważniejsze zjawiska wpływające na branżę spotkań oraz prezentującego stan zdrowia branży. Raport ten powstanie w interakcji z uczestnikami wydarzenia.

Więcej informacji na temat MP IMPACT AWARDS 2023 oraz na stronie meetingplanner.pl

@callmejaro

Do góry