en
en
Kontakt

Laboratorium Twórców na V Silesia Meeting Day w Katowicach

Silesia Meeting Day, zorganizowany przez Silesia Convention Bureau, był pierwszym wydarzeniem tego cyklu w tym roku. Uczestnicy mieli okazję spędzić cały dzień w towarzystwie kluczowych postaci branży z województwa śląskiego. Na spotkaniu w Best Western Hotel Mariacki powitano nowego konsorcjanta SCB, Catering Arts, a także po raz pierwszy udział wzięły osoby reprezentujące Novotel Katowice Centrum, Hotel Pałac Czarny Las oraz agencję Dreamup. W ramach projektu Laboratorium Twórców Jarosław Marciuk z Poland Convention Bureau zapewnił uczestnikom dużą dawkę wiedzy o marketingu online w sektorze MICE oraz marketingu miejsc.

silesia-meeting-day-best-western-katowice-hotel-mariacki-silesia-convention-bureau-polandcvb.jpg

Silesia Meeting Day

Wydarzenie V Silesia Meeting Day zostało zorganizowane w Best Western Hotel Mariacki oraz Browarze Mariackim i było prowadzone przez Dominikę Wojniak i Sebastiana Groneta, pracowników Silesia Convention Bureau. W spotkaniu wzięło udział 24 osoby reprezentujące śląską branżę MICE - hotele, agencje eventowe, obiekty kongresowe i konferencyjne, instytucje kultury i nauki. Podziękowania dla dyrektor Anny Chwałko oraz całego zespołu Best Western Hotel Mariacki w Katowicach za profesjonalną organizację i gościnność. Uczestnicy spotkania nie tylko mogli poznać ofertę gastronomiczną, ale również zobaczyć rożnego rodzaju pokoje w hotelu.

Kolejne wydarzenie Silesia Meeting Day zostanie zorganizowane w czerwcu w Raciborzu na Zamku Piastowskim.

02-silesia-meeting-day-2024.jpg

06-silesia-meeting-day-2024.jpg

05-silesia-meeting-day-2024.jpg

07-silesia-meeting-day-2024-browar-mariacki.jpg

03-silesia-meeting-day-2024.jpg

Laboratorium Twórców

Digital Marketing w Turystyce, czyli prezentacja dotycząca marketingu online, była jedną z części katowickiego wydarzenia. Szkolenie poprowadzone przez Jarosława Marciuka obfitowało w analizę przypadków, przykłady kampanii marketingowych krajów i miast oraz działań prowadzonych przez Polską Organizację Turystyczną - Poland Convention Bureau na rynkach zagranicznych. Dodatkowo zaprezentowano szereg narzędzi online, które mogą być wykorzystane przez osoby pracujące w marketingu.

- Występnienie podczas Silesia Meeting Day w Katowicach było dla Poland Convention Bureau doskonałą okazją do realizacji wyjazdowej sesji projektu edukacyjnego Laboratorium Twórców. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że podczas spotkania z przestawicielami branży mogłem przekazać wiedzę, doświadczenie oraz pokazać praktyczne przykłady działań marketingowych w internecie. Mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie przyczyni się do dalszego rozwoju strategii marketingowych śląskich przedsiębiorców i instytucji - powiedział Jarosław Marciuk, główny specjalista ds.marketingu Poland Convention Bureau - Biura Spotkań i Wydarzeń Polskiej Organizacji Turystycznej.

08-silesia-meeting-day-2024.jpg

01-silesia-meeting-day-2024.jpg

digital marketing laboratorium twórców silesia meeting day

Następna edycja Laboratorium Twórców odbędzie się już 22 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach  - AI w Przemyśle Spotkań z Piotrem Szkodą i Jackiem Adamczakiem ze Sprawnego Marketingu.

04-silesia-meeting-day-2024.jpg

digital-marketing.png

digital-marketing-2.png

Więcej informacji na stronie Silesia Convention Bureau oraz LinkedIn #SilesiaMeetingDay  #PolandCVB #EventprofsPL #EventprofsLAB @callmejaro

Do góry