en
en
Kontakt
45678

Dawno Cię tu nie było – spotkajmy się w Polsce

„Dawno Cię tu nie było – spotkajmy się w Polsce” to koncepcja cyklu podróży studyjnych Destination Poland realizowanych przez POT PCB w kooperacji z miejskimi convention bureaux i stowarzyszeniem SITE Poland. Celem projektu jest zaprezentowanie potencjału regionów Polski organizatorom i klientom podróży incentive.

- „Odkrywamy świetne miejsca. Ilość różnorodnych atrakcji, gościnność, innowacyjne rozwiązania, determinacja gospodarzy zasługują na najwyższe uznanie. Hasło ‘Discover unknown’ jest teraz wyjątkowo aktualne dla organizatorów i klientów, którzy na jakiś czas muszą zawiesić podróże incentive za granicą”- mówi Grażyna Grot-Dudziak, Prezes Stowarzyszenia SITE Poland, uczestniczka podróży.

Inauguracja cyklu podróży miała miejsce we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Motywem przewodnim fam tripu był incentive w Polsce, co miało odzwierciedlenie w wizytowanych obiektach. Hotele najwyższej klasy miejskiej: Monopol Wrocław i The Bridge Wrocław – MGallery. Nowoczesne obiekty z biznesowym potencjałem – Concordia Design. Zrewitalizowana kopalnia węgla kamiennego w Wałbrzychu, dziś Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia – do „eventowego” wykorzystania 80 km podziemnych chodników, 30 km torów, warsztaty ceramiczne i biesiada górnicza. Hydropolis (Centrum Edukacji Ekologicznej poświęcone wodzie) – idealne miejsce na „eko-realizacje” i „zielone” wydarzenia z warsztatami produkcji ekologicznych gadżetów (ręcznie wykonane kosmetyki). Otwarta przestrzeń (40 ha) pięknego parku w Zamku Topacz, uatrakcyjniona kolekcją aut z przyzamkowego Muzeum Motoryzacji, strzelnicą golfową, czy kajakami. Kompleks Hali Stulecia – Pomnik Światowego Dziedzictwa UNESCO i wielofunkcyjne centrum wydarzeń w sercu miasta. Wartość dodaną stanowi tam przestrzeń edukacyjna Centrum Poznawczego, przedstawiająca historię obiektu, genezę jego powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzająca jednocześnie w świat architektonicznych projektów jutra. Niezwykłe widowisko łączące elementy muzyki, strumieni wodnych, światła oraz animacji wyświetlanych na ekranie wodnym oferuje Fontanna Multimedialna. Okalająca całość Pergola z zabytkową kolumnadą to ponad 7,5 tysiąca m² przestrzeni plenerowej. Efekt WOW gwarantuje Afrykarium (po drugiej stronie ulicy) – kolacja w takim miejscu to prawdziwa uczta dla zmysłów! Stoły „zatopione” w podwodnym tunelu pełnym 3 milionów litrów wody i 30 gatunków pięknych ryb, wśród których największe uznanie budzą rekiny, płaszczki, mureny i wargacz garbogłowy. Taki wieczór to okazja, by przeżyć niezwykłą przygodę nie wybywając na drugi koniec świata.

To wszystko w Polsce!

- „Wrocław to moje miasto. Cieszę się ze mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu pokazując ogromny potencjał Wrocławia. Dla mnie jest on oczywisty od lat, proponując Wrocław i Dolny Śląsk w swojej ofercie zarówno w kontekście turystyki biznesowej – incentive jak indywidualnej. W regionie dostrzegamy potencjał zamków, winnic, warsztatów lokalnych artystów – to właśnie proponujemy w naszej ofercie wyjazdów incentive w Polsce. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym spotkaniu pokazując, że zachowując wszystkie normy i zasady bezpieczeństwa, można dziś podróżować bezpiecznie!” – powiedziała Grażyna Woźniczka, członek zarządu SITE Poland, uczestniczka podróży.

Kierunkiem następnej podróży studyjnej, realizowanej w kooperacji z Łódź Convention Bureau, będzie Łódź.

Do góry