en
en
Kontakt

Promocyjny sukces "Poland Roadshow 2022"

Na początku czerwca Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała "Poland Roadshow 2022", w ramach którego sześć polskich regionów prezentowało swoją ofertę w czterech europejskich stolicach: Pradze, Wiedniu, Bratysławie i Budapeszcie.

Poland Roadshow 2022

W imprezie wzięło udział 118 przedstawicieli biur podróży i touroperatorów ze Słowacji, Węgier, Czech i Austrii oraz 137 przedstawicieli mediów. "Poland Roadshow 2022" to aktualna odpowiedź na potrzeby rynku turystycznego w obecnej sytuacji gospodarczej i politycznej, w której turyści coraz częściej decydują się na podróże w pobliżu miejsca zamieszkania. Wśród promowanych regionów znalazły się Małopolska, Śląsk, Dolny Śląsk, Świętokrzyskie, Wielkopolska i Pomorze.

Podczas ośmiu sesji plenarnych oraz rozmów stolikowych branżyści z Polski oraz czterech bliskich europejskich krajów przed w sumie ponad 1200 minut wymieniali doświadczenia dotyczące teraźniejszości oraz przyszłości turystyki na naszym kontynencie. W ramach "Poland Roadshow 2022" jego uczestnicy przejechali 1750 km promując swoją bogatą ofertę. 

Wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, zarówno ze strony polskich regionów, jak i podmiotów zagranicznych.

Do góry