en
en
Kontakt

Piękno Polski na łamach włoskiego miesięcznika Motociclismo

W lipcowym włoskim magazynie Motociclismo ukazał się obszerny 14-stronicowy artykuł z motocyklowej podróży po południowej Polsce. Autor pokonał 340 km trasę po najpiękniejszych zakątkach naszego kraju.

motociclismo_relacja_rzym_2018.jpg

W najpopularniejszym czasopiśmie branżowym Motociclismo opublikowano wyczerpujący artykuł o motocyklowej podróży po Polsce wraz ze starannym opracowaniem fotograficznym. Nakład magazynu wynosi 173 tysięcy egzemplarzy.

Wyprawa fotoreportera Tommaso Pini została zorganizowana dzięki ścisłej współpracy Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Rzymie, Ślaskiej Organizacji Turystycznej, Urzędu Miasta w Krakowie i partnerów w regionie. Włoch pokonał 340 km zachwycając się m.in. Szlakiem Orlich Gniazd, Częstochową, Wieliczką, Tatrami i stolicą Małopolski Krakowem. Jest to pierwsza tego typu publikacja w miesięczniku poświęconym miłośnikom podróżowania na dwóch kółkach, obejmująca tak wiele obiektów i atrakcji.

– Choć turystyka kulturowa pozostaje najsilniejszym trendem na rynku włoskim, obserwujemy wciąż rosnące zainteresowanie naturą i turystyką outdoorową. Polska już zachwyciła camperzystów swoją infrastrukturą, pięknymi widokami, dobrym jedzeniem i gościnnością – nie ma powodu myśleć, że motocykliści nie ulegną jej urokowi – konkluduje dyrektor rzymskiego ośrodka POT Małgorzata Furdal.

 

Do góry