en
en
Kontakt

Poznański Klub Ambasadora

Poznań jako kolejne miasto w Polsce docenia i wspiera przedstawicieli lokalnego środowiska naukowego widząc w nich ogromny potencjał, budujący wysoką pozycję miasta i kraju na arenie międzynarodowej. W ten sposób Grupa MTP, która każdego roku organizuje ponad 300 konferencji i kongresów, otwiera się na nowe możliwości współpracy z przedstawicielami lokalnego środowiska naukowego, stawiając sobie za cel wsparcie ich działań związanych z pozyskiwaniem międzynarodowych wydarzeń. 

Celem Poznańskiego Klubu Ambasadora Kongresów jest utworzenie strefy inspiracji, wsparcia oraz wymiany wiedzy i dobrych praktyk na temat możliwości aplikowania o wydarzenia prestiżowe, które z powodzeniem mogą odbywać się na terenie stolicy Wielkopolski. Ponadto działalność klubu służyć będzie opracowaniu oraz podejmowaniu inicjatyw w dziedzinie promocji Poznania i funkcjonowania miasta w branży spotkań.

Spotkania Poznańskiego Klubu Ambasadora Kongresów są planowane w formie warsztatowej i będą się odbywać dwa razy do roku. Założycielami Poznańskiego Klubu są wspólnie Grupa MTP, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszeni Konferencje i Kongresy w Polsce.

Kontakt z Poznańskim Klubem Ambasadora: anna.paczos@grupamtp.pl.

Do góry