pl

Warsztaty Roadshow Polonia w trzech włoskich miastach

rzym3.jpg

Trzydniowe warsztaty miały formę rozmów stolikowych i wzięli w nich udział touroperatorzy prowadzący aktywną działalność na włoskim rynku usług turystycznych: Ivotrans, Jan-Pol Incoming TO, SOS Travel TO, Poland Tour, Mazurkas Travel, Cracovia Travel, Ernesto Travel, Intercrac, Tabby Tours, Intour Polska oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. 

W każdym z tych trzech włoskich miast prezentowano jedno z miast polskich, które znalazło się w tym roku w renomowanym przewodniku gastronomicznym Michelin. W Mediolanie przedstawiono miasto Poznań, w Wenecji Mestre - Kraków oraz województwo Małopolskie a we włoskiej stolicy Warszawę. Warsztaty, dzięki partnerom z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Urzędu Miasta Kraków, Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Warszawskiej Organizacji Turystycznej zakończyły się degustacją lokalnych produktów.

Warsztaty Roadshow Polonia były zwieńczeniem intensywnego roku, w którym ZOPOT w Rzymie zorganizował liczne działania online i na żywo, a ich głównym celem było wsparcie polskich podmiotów branżowych oraz odbudowa turystyki zorganizowanej z Włoch do Polski.

 

Do góry