pl

POT na Comic Con w Sztokholmie

Comic Con to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników komiksów, gier i fantastyki, które zgromadziło w Sztokholmie kilkadziesiąt tysięcy osób. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała liczne stoiska, na których przedstawiła oferty przyjazdów do Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Poznania i Pyrkonu – jednego z największych konwentów fantasy w Europie. Do zwiedzania naszego kraju i Poznania zaproszono cosplayerki Shappi i Lucykaisu, które wcieliły się w postacie z gier Wiedźmin i Cyberpunk.

thumbnail_IMG_0257.jpg

Na stoiskach POT nie tylko prezentowano turystyczne walory naszego kraju, ale także w aktywny sposób zachęcano do brania udziału w licznych konkursach oraz zabawach interaktywnych dla dzieci i dorosłych, które pozwalały bliżej poznać Polskę. Najbardziej atrakcyjną nagrodę - uczestnictwo w konwencie Pyrkon oraz nocleg w hotelu ANDERSIA HOTEL & SPA POZNAN, a member of Radisson Individuals **** - zgarnęła Lena z Söderby spod Sztokholmu.

Obecność POT na Comic Con to kolejna forma promocji naszego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem ofert, atrakcji i wydarzeń dla miłośników komiksów, gier i fantastyki.

 

Do góry