pl

Laureat Złotego Certyfikatu POT z dedykowaną kampanią promocyjną!

Certyfikat_2023_1170x585_.jpg

Nagrodą główną w Konkursie dla produktu turystycznego, który został wyróżniony Złotym Certyfikatem POT będzie zrealizowanie przez POT krajowej kampanii promocyjnej w roku 2023, o wartości co najmniej 200 000 zł. Zgodnie z regulaminem Konkursu zasady, termin i sposób realizacji kampanii promocyjnej określa POT w konsultacji zarządcą nagrodzonego produktu.

Po konsultacji z laureatami ustalono, iż działania promocyjne będą opierać się o kampanię outdoorową realizowaną w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) na wielkoformatowych nośnikach zlokalizowanych w centrum Wrocławia. Ekspozycja nośników w najbardziej prestiżowych miejscach stolicy Dolnego Śląska zapewni doskonałe zasięgi wśród odbiorców kampanii.

- Laureaci Złotego Certyfikatu POT to turystyczna elita, do której dołączyć mogą tylko najlepsi. Jakość usług oraz sposób zarządzania danym produktem wyznaczają standardy dla innych włodarzy czy właścicieli. Opierająca się na współpracy kampania dla zdobywcy najbardziej prestiżowej nagrody w polskiej branży turystycznej realizowana w sercu województwa dolnośląskiego przyciągnie turystów nie tylko z tego regionu, ale również zaintryguje chętnie odwiedzających Wrocław turystów  - przyznał prezes POT Rafał Szmytke. 

Ponadto, w ramach kampanii promocyjnej laureat Złotego Certyfikatu może liczyć na szereg pozostałych działań promocyjnych, w tym promocję w magazynie podróżniczym National Geographic oraz mediach społecznościowych.  

Więcej o laureacie na stronie:

https://podziemnaprzygoda.pl/

Do góry