pl

Jeden z największych amerykańskich touroperatorów wprowadza Polskę do bieżącej oferty!

usa1.png

- Marka Pleasant Holidays oraz Journese z przyjemnością wprowadziły ofertę wakacyjną w Polsce, obejmującą hotele światowych marek, takich jak Hilton, Marriott i Holiday Inn - mówi Jack E. Richards, prezes i dyrektor generalny Pleasant Holidays.

Działający od 1959 roku touroperator oferuje pakiety wakacyjne, loty, hotele, rejsy, wynajem samochodów, ubezpieczenie podróży i powiązane usługi turystyczne do najpopularniejszych miejsc na świecie, w tym do Afryki, Azji, Ameryki Środkowej i Południowej, Meksyku,  Europy, na Karaiby i Hawaje, Bliski Wschód, w rejon Południowego Pacyfiku (Wyspy Cooka, Fidżi
i Tahiti) oraz wakacyjne rejsy. Portfolio marek turystycznych firmy obejmuje: Pleasant Holidays, Journese®, Pleasant Activity℠ i Air By Pleasant.

Journese to luksusowa marka Pleasant Holidays kusząca spersonalizowanymi cztero-i pięciogwiazdkowymi podróżami po całym świecie. Obsługując wymagających urlopowiczów od 1977 roku Journese zapewnia doradcom turystycznym i wczasowiczom doskonałą obsługę butikową, wiedzę ekspercką, najlepsze kurorty oraz opcje luksusowego wynajmu wakacyjnego. Siedziba Pleasant Holidays znajduje się w Westlake Village w Kalifornii, a biura regionalne w San Diego i Honolulu z zespołem liczącym ponad 400 pracowników.

8 maja w Pleasant Holidays oraz Journese odbędzie się wprowadzające webinarium dla doradców turystycznych z Bartoszem Szajdą, dyrektorem Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Chicago.

 - Mamy powody do zadowolenia, Amerykanie piszą i czytają o Polsce niemal wyłącznie pozytywne rzeczy i to przekłada się na coraz większy ruch turystyczny do Polski. Amerykańscy goście najczęściej nie mają specjalnych wymagań i rzadko narzekają. Najważniejsze są dla nich: czystość i wygoda w hotelach, fenomenalna kuchnia oraz umiarkowana cena. To właśnie i wiele więcej znajdują i chwalą w Polsce – mówi Bartosz Szajda.

 Jak podaje Główny Urząd Statystyczny, w 2023 roku z polskiej bazy noclegowej skorzystało 472 tys. turystów z USA. To o 19% więcej niż w 2022 roku i o 26% więcej niż przed pandemią – w 2019. Tym samym, Amerykanie stali się czwartą, po Niemcach, Ukraińcach i Brytyjczykach, najczęściej korzystającą z polskiej bazy noclegowej nacją. Turystów ze Stanów Zjednoczonych było w 2023 roku w Polsce więcej niż z rynków takich jak Włochy, Francja czy Holandia.

Do góry