Działalność gospodarcza – oferty

Oferta otwarta dla producentów miodu i produktów miodowych

14/09/2016

Serdecznie zapraszamy producentów miodu i produktów miodowych do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą Polskiej Organizacji Turystycznej. Chcemy z Państwem opowiadać o Polsce i jej produktach, tych materialnych, które stanowią najlepszą pamiątkę z podróży.

Oferta otwarta dla producentów wyrobów z bursztynu

14/09/2016

Serdecznie zapraszamy producentów wyrobów z bursztynu do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą Polskiej Organizacji Turystycznej. Chcemy z Państwem opowiadać o Polsce i jej produktach, tych materialnych, które stanowią najlepszą pamiątkę z podróży.

Oferta otwarta dla producentów wina i cydru

13/09/2016

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza producentów wina i cydru do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą komercyjną POT. Chcemy z Państwem opowiadać o Polsce i jej produktach, tych materialnych, które stanowią najlepszą pamiątkę z podróży.

Oferta otwarta dla producentów szkła użytkowego i dekoracyjnego oraz ceramiki

13/09/2016

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza producentów szkła użytkowego i dekoracyjnego oraz ceramiki do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną ofertą komercyjna POT. Chcemy z Państwem opowiadać o Polsce i jej produktach, tych materialnych, które stanowią najlepszą pamiątkę z podróży.