en
en

ITB ASIA 2019

ITB Asia jest głównym wydarzeniem dla branży turystyki ogólnej oraz B2B w regionie Azji i Pacyfiku. W edycji 2018 wzięło udział ponad tysiąc wystawców i ponad tysiąc hosted buyersów, którzy odbyli w sumie ok. 25 tysięcy spotkań biznesowych. Warto zaznaczyć, iż liczba wystawców, którzy przyjechali do Singapuru wzrosła o 7,6 proc. Znaleźli się wśród nich przedstawiciele firm z regionu Azji i Pacyfiku, a także Środkowego Wschodu, obydwu Ameryk, Europy i Afryki. Poza rozmowami w hali targowej ITB Asia towarzyszył też program edukacyjny, wykłady i prelekcje poświęcone będą nowych technologiom, branży MICE i podróżom służbowym i obsłudze turystów pochodzących z krajów muzułmańskich. W 2018 roku na szczególną uwagę zasługiwało skupienie się organizatorów targów nie tylko na turystyce indywidualnej, ale także biznesowej – aż o 49 proc. wzrosła liczba hosted buyersów związanych z przemysłem spotkań.

W roku bieżącym odbędzie się jej 12. edycja targów. Polska Organizacja Turystyczna będzie obecne na w/w targach po raz drugi, w tym po raz pierwszy z udziałem Poland Convention Bureau.

Więcej informacji: https://www.itb-asia.com/about

Organizator polskiego stoiska narodowego - Polska Organizacja Turystyczna

Powierzchnia polskiego stoiska narodowego - 27 m2

Organizacja PSN odbywa się z uwzględnieniem dokumentu „Zasady uczestnictwa w Polskich Stoiskach Narodowych organizowanych na międzynarodowych targach turystycznych i przemysłu spotkań”, który został przyjęty Zarządzeniem Prezesa POT Nr 61/2018 z dnia 25.09.2018 r. (zwanymi dalej „Zasadami”). Zasady są opublikowane na stronie internetowej Organizatora www.pot.gov.pl.

Koszty udziału w Polskim Stoisku Narodowym (PSN): Stoisko – dostęp do lady 6 600,00 PLN

Koszty uczestnictwa obejmują:

  • rezerwację powierzchni, w tym dostęp do lady informacyjnej POT i stolik do rozmów biznesowych,
  • montaż i demontaż stoiska,
  • podłączenie techniczne na stoisku narodowym (elektryczność ),
  • transport materiałów,
  • dostęp do wspólnego magazynka na stoisku,
  • rejestrację uczestników,
  • 2 szt. wejściówki wstępu na tereny targowe,
  • możliwość wyświetlenia filmów i materiałów promocyjnych na stoisku.

Termin zgłoszenia udziału do 10 lipca 2019

Wystawcy przyjmowani będą według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania miejsc na stoisku narodowym (3 miejsca). POT nie przewiduje zwiększenia powierzchni wystawienniczej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Dodatkowych informacji na temat uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym udziela: p. Anna Witkowska Tel. 22 536-70-18 email: anna.witkowska@pot.gov.pl

Do góry