en
en

Zapytanie ofertowe - monitoring mediów

Zamawiający: Polska Organizacja Turystyczna, ul. Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa Przedmiot zamówienia: Codzienny, przez 7 dni w tygodniu, bieżący monitoring mediów krajowych w okresie od 3 stycznia 2014 do 31 grudnia 2014 roku, (prasa ogólnopolska, regionalna i branżowa; internet z social media oraz okazjonalnie radio i telewizja) pod kątem wskazanych przez Zamawiającego 4 haseł. Zapytanie ofertowe - monitoring mediów Formularz - monitoring mediów  

Rozeznania rynku w kwestii obsługi podróży dziennikarskiej, organizowanej na terenie Warszawy i Krakowa przez Polską Organizację Turystyczną dla 7 chińskich dziennikarzy w dniach 16-22.12.2013r .

W imieniu Polskiej Organizacji Turystycznej ("Zamawiającego") zapraszamy do złożenia oferty w ramach rozeznania rynku na obslugę podróży dziennikarskiej dla 7 chińskich dziennikarzy.Zamawiający informuje jednocześnie, że Zamówienie zostanie udzielone wykonawcy, który zaoferuje najniższą cenę przy zaproponowaniu najwyższych standardów.
Czytaj więcej

Dot. Zapytania ofertowego na usługę noclegową w hotelu 4*, 5* w Warszawie dla 7 dziennikarzy z Chin w terminie 16/18.12.2013 roku (dwie doby)

Szanowni Państwo,w imieniu Polskiej Organizacji Turystycznej („Zamawiającego") zapraszamy do złożenia oferty na usługę noclegową dla 7 dziennikarzy z Chin, biorących udział w podróży studyjnej do Polski w terminie 16-22.12.2013 roku. Zamawiający informuje jednocześnie, że Zamówienie zostanie udzielone wykonawcy, który zaoferują najniższą cenę przy zaproponowaniu najwyższych standardów.
Czytaj więcej
Do góry