en
en

Wysyp królów w Krakowie!

Kolejna odsłona kampanii "Polska. Come and find your story", tym razem małopolska!. Bajkowy urlop w Polsce - akcja promocyjna, która rozpoczęła się 6 czerwca w Inowrocławiu nabiera tempa. 11 czerwca br. na krakowskim rynku pojawiła się bajkowa scena, na której zaproszeni goście oraz mieszkańcy Krakowa i turyści wcielali się w bajkowe postacie.

W królewnę wcieliła się sama Joanna Koroniewska więc pretendentów do tronu nie brakowało. Na zdjęciu poniżej na tronie zasiadł Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego.

IMG 4765 2

Królestwo na chwilę objął też Leszek Zegzda Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej (MOT).

IMG 4783 2

Nowa para królewska, w którą wcielili się Elżbieta Kantor Dyrektor Departamentu Turystyki Sportu i Promocji Krakowa oraz Bartłomiej Walas Wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), wyraźnie wczuła się w rolę i długo nie kwapiła się by oddać korony i królestwo.

IMG 4816 2

W kampanii "Polska. Come and find your story"  każdy z 16 regionów ma swój własny layout a nasza akcja to okazja, żeby nie tylko podsumować dotychczasowe działania ale także pokazać mieszkańcom w jaki sposób promowany jest ich region za granicą.

Mieszkańcy, którzy odgrywali scenki w bajkowej aranżacji wezmą udział w konkursie "Zostań twarzą regionu" (szczegóły www.twarzregionu.pl), w którym nagrodą jest 2000 zł oraz udział w profesjonalnej kampanii outdorowej. Na zakończenie bowiem akcji "Bajkowy urlop w Polsce", w listopadzie, we wszytskich regionach pojawią billboardy ze zwycięzcami.

                IMG 4828  IMG 4705 2

Imprezę na rynku poprzedziła konferencja, w której wzięli udział miedzy innymi Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego, Magdalena Sroka Zastępca Prezydenta ds. Kultury i Promocji Miasta Krakowa, Ireneusz Raś Poseł RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Sportu i Turystyki.

W trakcie konferencji wspólne działania Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Małopolskiej  Regionalnej Organizacji Turystycznej przedstawiła Barbara Tutak Wicedyrektor Departamentu Planowania Marketigowego POT wspólnie  z Leszkiem Zegzdą Prezesem (MOT). Konferencję prowadziła Katarzyna Draba rzecznik prasowy POT.

IMG 4564 2 IMG 4582 2 IMG 4611 2

Od lewej: Magdalena Sroka, Ireneusz Raś, Barbara Tutak, Leszek Zegzda.

Na zakończenie konferencji Bartłomiej Walas Wiceprezes POT wręczył obraz z reklamą małopolskiej reklamy Leszkowi Zegzdzie Prezesowi MOT jako podziękowanie za dotychczasową wpółpracę a także wypracowanie wspólnych bajkowych layoutów tworzących spójny przekaz promocyjny zagranicznej  kamapnii "Polska.Come and find your story".

IMG 4676

Na zdjęciu od lewej: Katarzyna Draba, Bartłomiej Walas, Leszek Zegzda

 

Najbliższe wydarzenie "Bajkowy urlop w Polsce" odbędzie się  w sobotę, 14 czerwca  o godz. 10:00 w galerii Manufaktura (Muzeum Fabryki), ul. Drewnowska 58 w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania: Bajkowy urlop w Polsce - terminy

Do góry